Siddhalepa Olej na nohy, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Siddhalepa Olej na nohy, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

  • Bez DPH 219 Kč

Unikátní ajurvédský olej Ayurveda Luxury Spa se svěží peprmintovou vůní je určen pro péči o chodidla a nohy. Kromě chladivých výtažků z máty obsahuje také kafrový a hořčičný olej.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Unikátní ajurvédský olej Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa se svěží peprmintovou vůní je určen pro péči o chodidla a nohy. Kromě chladivých výtažků z máty obsahuje také olej z listů skořicového kafrovníku a z hořčičných semínek. Je vhodný jak pro masáže nohou, tak pro každodenní péči o pokožku na chodidlech a prevenci jejího vysušování a popraskání.

Základ oleje tvoří olej ze sezamových semínek, jenž je v ajurvédě jedním z nejpoužívanějších olejů, zejména pro jeho vysoký obsah vitaminů, minerálů a dalších mikroživin. Je výborným regeneračním prostředkem, podporuje prokrvení pokožky, napomáhá obnově kůže a zvyšuje její odolnost.

Olej z bílých hořčičných semínek má silné prohřívací schopnosti a působí také příznivě na různé otoky a revmatická onemocnění kloubů. Olej z listů skořicového kafrovníku má osvěžující a dezinfekční účinek. Podle aktuální potřeby pokožku zahřívá nebo naopak zchlazuje. Výtažek z máty peprné pomáhá odstraňovat únavu a pokožku celkově osvěžuje. Máta je také vhodná při zvýšeném pocení nohou, neboť napomáhá snižovat činnost potních žláz.

Použití: Používejte kdykoliv po umytí, koupeli, sauně, nebo po sportovních aktivitách. Dostatečné množství oleje naneste na nohy a masírujte alespoň deset minut.

Upozornění: Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?