Biopurus Olej z okurkových semen bio 100 ml

Biopurus Olej z okurkových semen bio 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Za studena lisovaný bio olej z okurkových semen je bohatý na kyselinu linolovou, přírozené zvlhčovadlo, hojně využívané ve vlasové i pleťové kosmetice. Okurkový olej má jemnou svěží vůni, rychle se vstřebává a pokožku výrazně hydratuje a zvyšuje její pružnost. Olej je vhodn&yacut

Za studena lisovaný bio olej z okurkových semen je bohatý na kyselinu linolovou, přírozené zvlhčovadlo, hojně využívané ve vlasové i pleťové kosmetice. Okurkový olej má jemnou svěží vůni, rychle se vstřebává a pokožku výrazně hydratuje a zvyšuje její pružnost. Olej je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pro pokožku podrážděnou. suchou, trpící ekzémy, akné a striemi.

TIP: Z okurkového oleje si můžete připravit zábal na suché vlasy. Pár kapek oleje vetřete do délek vlasů a nechte působit alespoň 30 minut. Vlasy poté umyjte a upravte obvyklým způsobem.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: