Alphanova Opalovací krém v tyčince SPF 50 modrý 12 g BIO

Alphanova Opalovací krém v tyčince SPF 50 modrý 12 g BIO

Značka: Alphanova
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Nový opalovací krém v tyčince s faktorem 50+ 

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Tento nový opalovací krém v tyčince s faktorem 50+ je 100% přírodní s certifikací BIO a VEGAN. Hypoalergenní a voděodolná formulace bez konzervantů, oxidu zinečnatého a parfemace. Snadno se používá a přenáší kamkoliv. Skvělé pro sportovce, kteří potřebují vysokou ochranu.

 

Složení:

Cera alba*, Titanium dioxide, Caprylic / capric triglyceride, Helianthus annuus hybrid oil*, Ricinus communis seed oil*, Copernicia cerifera cera*, Macadamia seed oil polyglyceryl-6 esters behenate, Silica, CI 77007, Butyrospermum parkii butter*, CI 77510, Talc, Jojoba esters, Polyhydroxystearic acid, Simmondsia chinensis seed oil*, Calophyllum inophyllum seed oil*, Tocopherol, Kaolin, Helianthus annuus seed oil

 

Použití:

Po každém koupání naneste na pokožku a rozetřete.

Francouzská společnost Alphanova se zaměřuje na produkci čistých organických produktů, které se mohou pyšnit označením Made in France - Provence. Kromě této pro zákazníky zajímavé lokality se Alphanova může pochlubit maximálním využitím lokálních zdrojů a podporou francouzského průmyslu. Všechny produkty jsou dermatologicky testovány a jsou tak vhodné pro každodenní použití pro děti či osoby s přecitlivělou pokožkou.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Alphanova Santé, 577 Route des Loubes , 83400, Hyères, Francie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Naposledy jste prohlíželi