Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 pro děti 100 ml

Kiss My Face Corp. Opalovací mléko SPF 30 pro děti 100 ml

  • Bez DPH 522 Kč

Opalovací mléko SPF 30 poskytuje jemné dětské pokožce kvalitní ochranu během pobytu na sluníčku. Má nedráždivé vyživující složení a po dobu až 80 minut je voděodolné.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Opalovací mléko pro děti Kiss My Face s SPF 30 je určeno pro citlivou a jemnou dětskou pokožku, která je náchylnější ke spálení či podráždění při slunění. Mléko bez parfemace má příjemnou konzistenci, která se rychle vstřebává a nezanechává lepivý pocit. Obsahuje šetrné minerální filtry, které spolehlivě odrážejí UV záření. Díky tomu, že se v něm nacházejí pouze čistě přírodní složky, nehrozí alergická reakce či podráždění.

Mléko pokožku nejen chrání před spálením či podrážděním, ale současně ji vyživuje a regeneruje. Slunečnicový či sezamový olej mají skvělé výživné vlastnosti, posilují pokožku a pomáhají v ní lépe udržet hydrataci. Extrakty z plodů goji a granátového jablka působí antioxidačně, a chrání tak jemnou dětskou pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. Mléko je navíc voděodolné po dobu 80 minut, a tak se nemusíte obávat spálení ani při koupání.

Použití: Mléko nanášejte na pokožku celého těla alespoň 15 minut před pobytem na slunci a dobře rozetřete. Nejpozději po 2 hodinách aplikaci opakujte.

Tip: Emulze může na pokožce zanechat bělejší nádech.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?