Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít dopravu zdarma.

Farfalla Osvěžovač vzduchu Svěží lemongrass 75 ml

Farfalla Osvěžovač vzduchu Svěží lemongrass 75 ml

Značka: Farfalla
Balení:
317
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Udržujte dobré vibrace vzduchu u vás doma díky svěží vůni citronové trávy.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu
Osvěžovač vzduchu Svěží lemongrass Farfalla vás obejme příjemnou citrónovou vůní. Tuto parfemaci mu dodávají kvalitní éterické oleje, které nejen příjemně provoní jakýkoliv interiér, ale působí také na naši psychickou rovinu. Vůně čerstvé citrónové trávy je tím pravým pro nastavení dobrých vibrací v místnosti.
 
Esenciální olej z citrónové trávy má svěží, mírně sladké a bylinkové, citrusové aroma, díky kterému je často součástí parfémů a deodoratnů. Působí na nervový systém, uvolňuje napětí, zklidňuje mysl, ulevuje od bolestí hlavy, zlepšuje náladu a podporuje schopnost koncentrovat se. Kadidlo má dobrý vliv na snížení stresové zátěže, působí jako mírné sedativum. Navíc posiluje centrální nervový systém a čistí vzduch. Éterický olej citron působí příznivě na psychiku. Pomáhá při nervozitě, strachu, úzkostech a únavě, aniž by však utlumoval. Zvyšuje koncentraci a pozornost, očišťuje zahlcenou mysl a podporuje psychickou pohodu.
 
Společnost Farfalla byla založena před více než 20 lety jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým, kosmetickým a wellness produktům. Může se pyšnit certifikáty BDIH, Natrue a mnohé z jejich výrobků jsou vhodné pro vegany. Mimo to je značka Farfalla navíc zapojena  do kontrol společnosti bio-inspecta, která reguluje množství biosurovin na trhu.

Užití: vnější

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Složení:

Alcohol1, přírodní éterické oleje
1
Ekologické zemědělství
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Alcohol1, přírodní éterické oleje
1
Ekologické zemědělství