Weleda Ovesný regenerační kondicionér 200 ml

Weleda Ovesný regenerační kondicionér 200 ml

Ovesný regenerační kondicionér rychle a viditelně obnovuje poškozené suché vlasy. Obsažené oleje a výtažky z ovsa poškozený povrch vlasu uhlazují, zpevňují a navrací přirozenou pružnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ovesný regenerační kondicionér Weleda rychle a viditelně regeneruje poškozené suché vlasy. Je jedno, jestli byly poškozeny barvením, teplem či nepříznivými vnějšími vlivy. Obsažené kvalitní oleje a výtažky z ovsa poškozený povrch vlasu uhlazují, zpevňují a navrací mu přirozenou pružnost.

Kokosový a jojobový olej obnovují strukturu vlasu, hydratují ho a dodávají potřebné živiny. Extrakty z bílého slézu vlas zjemňují, uhlazují jeho strukturu, a tím usnadňují jeho rozčesávání. Nesmí chybět ani výtažek z ovsa. Ten dodává poškozenému vlasu výživu a vitaminy.

Ovesný regenerační kondicionér kombinuje sílu kvalitních olejů a výtažků, které vlas uhlazují, dodávají mu pružnost a zároveň usnadňují jeho rozčesávání. Díky kondicionéru budou vaše vlasy opět pružné, jemné a plné zdravého lesku.

Regenerace vlasů

Ovesný kondicionér Weleda je to pravé pro krásné, zdravé a pružné vlasy. Kondicionér pomáhá uzavřít vlasové vlákno po mytí a uzamknout v něm potřebnou vlhkost a vyživující látky. Díky přírodním ingrediencím, které mají silné pečující vlastnosti, je vhodný i na velmi namáhané či vysušené vlasy. Podporuje jejich regeneraci a zanechává je zářivě lesklé.

Péče bez zatížení

Ačkoliv Ovesný regenerační kondicionér Weleda poskytuje vlasům skutečně intenzivní péči, tak se nemusíte obávat jejich zatížení či dokonce umaštění. Naše vlasy jsou každý den namáhány nejen vlivy prostředí, ale i horkým vzduchem při fénování a úpravě vlasů a častým barvením. Tento kondicionér pomáhá napravit všechny tyto neduhy a ozdravit vlasy.

Pro poškozené vlasy

Kondicionér používejte po každém mytí vlasů, nejlépe jemným šamponem Weleda. Výtažky z ovsa v kondicionéru jsou bohaté na vitaminy a stopové prvky, díky tomu podporují zdravý růst vlasů a pomáhají regenerovat jejich povrch. Díky obsahu proteinů výtažek z ovsa pomáhá obnovit strukturu vlasového vlákna a navrátit mu přirozenou pevnost a elasticitu.

Zářivý lesk

Přírodní oleje pak vlasové vlákno zacelují, vyhlazují jeho povrch, a zanechávají vlasy zářivě lesklé. Jojobový a kokosový olej jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny a pomáhají vlasy revitalizovat. Hydrolyzovaný pšeničný protein působí na poškozené vlasy a dodává vlasům sílu. Výtažek ze slézu pak vlasy zjemňuje a vyživuje. Díky tomuto kondicionéru tak vaše vlasy budou sametově hebké a zároveň se budou snadněji rozčesávat a upravovat.

Použití: Malé množství kondicionéru vmasírujte do délek vlhkých vlasů a nechte působit 3-5 minut. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?