Weleda Pánský sprchový gel 200 ml

Weleda Pánský sprchový gel 200 ml

Skladem > 10 ks

Pánský sprchový gel šetrně myje pokožku celého těla a zároveň pečuje o specifické potřeby mužské pleti. Obsažené rostlinné tenzidy v kombinaci s esenciálními oleji pleť šetrně myjí a zjemňují ji.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pánský sprchový gel Weleda šetrně myje pokožku celého těla a zároveň pečuje o specifické potřeby mužské pleti. Obsažené rostlinné tenzidy v kombinaci s esenciálními oleji pleť šetrně myjí, zjemňují ji a eliminují případné podráždění. Kromě péče se vám dostane i příjemné kořeněné vůně.

Sprchový gel je velice šetrný k pleti a zároveň skvěle účinný díky obsahu rostlinných tenzidů, které pokožku lehce myjí, zbytečně nevysušují a nezpůsobují nežádoucí podráždění. Naopak zanechávají pokožku jemnou a pružnou. Tenzidy v kombinaci s vitaminem E pleť aktivně regenerují a udržují ji pružnou.

O příjemnou vůni se postará jedinečná kombinace esenciálních olejů, které pokožku nejenom krásně provoní, ale také ji ochrání před vznikem podráždění. Pánský sprchový gel o pokožku celého těla intenzivně pečuje a současně vás povzbudí osvěžující kořeněnou vůní.

Čistota a hydratace v jednom

Sprchový gel Weleda je produkt, který je určen speciálně pro muže a dokáže šetrně čistit pokožku a odstranit z ní veškěré nečistoty, zároveň jí ale dodává péči a zanechává ji příjemně vláčnou. Sprchový gel Weleda pro muže neobsahuje syntetické tenzidy, které mohou pokožku vysušovat či dráždit, naopak má v sobě pouze šetrná pěnidla na rostlinném základu, která jsou mnohem ohleduplnější k pokožce.

Osvěžující sprchový gel

Tento sprchový gel je tak skvělou volbou pro ty, kdo netolerují klasické sprchové gely s umělými pěnidly a jejich pokožka je náchylná k vysušení. Pánský sprchový gel Weleda pokožku důkladně umyje a dodá jí potřebnou hydrataci, zároveň nenarušuje ochranný hydrolipidový kožní film, takže je vhodný pro všechny typy pokožky včetně suché a namáhané.

Mužná vůně

Sprchový krém Weleda vás okouzlí svou mužnou jemně kořeněnou vůní, která vás po ránu osvěží a pomůže vám nastartovat se do nového dne. Gel je parfemován přírodními esenciálními oleji, které provoní vaši pokožku na dlouhou dobu. Kořeněné aroma zapůsobí na všechny vaše smysly, probudí vaši mysl a dodá vám potřebnou energii.

Přírodní složky

Sprchový gel obsahuje kvalitní přírodní ingredience, které nezpůsobují nadměrné vysušení či podráždění pokožky. Jemná krémová pěna vaši pokožku umyje důkladně a šetrně. Obsažený vitamin E podporuje regeneraci pokožky a revitalizuje ji. Kyselina mléčná pak pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a zanechává vaši pokožku sametově jemnou.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nejen pro muže.. / Janač 24. 7. 2017 05:09

Sprchový gel jsem původně zakoupila pro manžela, ale jeho vůně je tak fajn, že ho používám i já. Zejména v létě příjemně osvěží. To, že je to super výrobek mi dokazuje manžel sám. Vždy se hlásí o nový!

Nejen pro muže.. / Janač 24. 7. 2017 05:09

Sprchový gel jsem původně zakoupila pro manžela, ale jeho vůně je tak fajn, že ho používám i já. Zejména v létě příjemně osvěží. To, že je to super výrobek mi dokazuje manžel sám. Vždy se hlásí o nový!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?