Farfalla Parfémová voda Marala 50 ml

Farfalla Parfémová voda Marala 50 ml

  • Bez DPH 1227 Kč

Přírodní parfémová voda Marala přináší jemnou květinovou vůni vlčího máku a jantaru. Tato svůdná vůně vás příjemně naladí a dodá vám pocit sebejistoty a ženskosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní parfémová voda Farfalla Marala přináší jemnou květinovou vůni vlčího máku a jantaru. Tato svůdná vůně vás příjemně naladí a dodá vám pocit sebejistoty a ženskosti. Díky přírodnímu složení na bázi esenciálních olejů je vůně sytá, hluboká a bude vás doprovázet po celý den, avšak není vtíravá a nepříjemná.

Parfémová voda Marala spojuje jedinečnou květinovou vůni vlčího máku, indického jasmínu a tuberózy doplněnou o jemné tóny jantaru. Harmonická ženská vůně připomíná teplou arabskou noc provoněnou květinami i kořením. Obsažené esenciální oleje se postarají o jemnou avšak dlouhotrvající vůni, která vás příjemně zahalí a podtrhne vaši osobnost.

Použití: Aplikujte kdykoliv během dne na pulzní body těla.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum1), Rosa Damascena Flower Water2), Benzyl Alcohol1), Benzyl Benzoate*1), Benzyl Cinnamate2), Cinnamic Alcohol1), Cinnamic Aldehyde1), Citral1), Citronellol1), Coumarin1), Eugenol1), Geraniol1), Limonene1), Linalool1)

1) Natural essential oils, 2) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate*, Benzyl Cinnamate, Cinnamic Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: květinová

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?