Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Made Sustained Plátěný sáček, Re-Sack 1 ks

Made Sustained Plátěný sáček, Re-Sack 1 ks

Skladem na pobočce

Plátěný sáček Re-Sack je univerzálním pomocníkem pro uložení ovoce, zeleniny či pečiva. Můžete si v něm odnést i svačinu do práce nebo do školy.

Plátěný sáček Made Sustained Re-Sack je univerzálním pomocníkem pro uložení ovoce, zeleniny či pečiva. Můžete si v něm odnést i svačinu do práce nebo do školy a nemusíte se bát, že by se vám potraviny vysypaly do tašky. Posloužím vám prostě všude tam, kde za běžných okolností saháte po mikrotenovém sáčku.

Plátěný sáček můžete vzít s sebou na nákup a naplnit jej ovocem, zeleninou či pečivem. Své uplatnění najde i doma, kdy v něm můžete skladovat pečivo, luštěniny nebo třeba těstoviny. Vzít si jej můžete ale i do práce a zabalit do něj svačinu. Sáček je jištěn zdrhovací šňůrkou, takže máte jistotu, že se vám nikde nic nevysype. Navíc, až se ušpiní, jednoduše jej vyperete a použijete znovu a znovu... a ušetříte tak množství jednorázových mikrotenových sáčků a tím pádem i naši přírodu.

Tip: Sáček má rozměry 38 x 27 centimetru a váhu 22 gramů. Perte v ruce či v pračce při nízkých teplotách do 30 °C.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Potřeby pro domácnost

Výrobce: Made Sustained, Mercuriusweg 94 , 2516AW, Den Haag, Nizozemí , tel: +31645371739

Vlastnosti

Nenašli jste to pravé? Co tohle?