Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

MÁDARA Pleťové čisticí mýdlo 70 g

MÁDARA Pleťové čisticí mýdlo 70 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Mýdlo s bílým jílem a výtažkem z ostružiníku hloubkově čistí pleť. Bílý jíl absorbuje přebytečnou mastnotu a současně předchází ucpávání pórů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťové čisticí mýdlo MÁDARA s bílým jílem hloubkově čistí pleť a je vhodné zejména pro smíšenou, mastnou a problematickou. Bílý jíl absorbuje přebytečnou mastnotu a předchází ucpávání pórů

Čerstvé skandinávské suroviny, především výtažek z ostružiny, který je bohatý na vitamin C a množství antioxidantů, chrání pokožku před negativními vnějšími vlivy a napomáhají její obnově a regeneraci. Jemný přírodní základ mýdla důkladně čistí a bylinné výtažky dodávají pokožce vitaminy a minerály. Mýdlo je obohaceno pšeničným proteinem, který přispívá k hebkosti a jemnosti pokožky.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na obličej, krouživými pohyby vyčistěte pleť a opláchněte čistou vodou.

Tip: Pleťové mýdlo na čistém přírodním základě je k pleti šetrnější než běžné čisticí gely, které obsahují SLS. Přírodní mýdlo pleť čistí dokonale, ale zbytečně ji nevysušuje.

Ostatní kategorie: Čištění pleti, Dárky do 300 Kč

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?