MÁDARA Pleťové čisticí mýdlo 70 g

MÁDARA Pleťové čisticí mýdlo 70 g

Mýdlo s bílým jílem a výtažkem z ostružiníku hloubkově čistí pleť. Bílý jíl absorbuje přebytečnou mastnotu a současně předchází ucpávání pórů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťové čisticí mýdlo MÁDARA s bílým jílem hloubkově čistí pleť a je vhodné zejména pro tu problematickou. Bílý jíl absorbuje přebytečnou mastnotu a předchází ucpávání pórů.

Čerstvé skandinávské suroviny, především výtažky z ostružiny, udržují pleť čistou. Jemný přírodní základ mýdla důkladně čistí a bylinné výtažky dodávají pokožce vitaminy a minerály.

Mýdlo neobsahuje průmyslové detergenty, a tak nevysušuje ani citlivou a suchou pleť. Navíc je obohaceno pšeničným proteinem, který přispívá k hebkosti a jemnosti pokožky.

Péče z lotyšské přírody

Pleťové čistící mýdlo MÁDARA je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Mýdlo obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo širokému spektru různých typů pleti, zejména pleti problematické, mastné a smíšené.

Pečující ingredience

Základem čisticího mýdla jsou kvalitní přírodní ingredience, které pokožku nejen do hloubky vyčistí, ale zároveň jí poskytnou také pečující benefity. Extrakt z ostružin obsahuje vitamin C a množství antioxidantů, takže chrání pokožku před negativními vnějšími vlivy a napomáhá její obnově a regeneraci.

Dokonale čistá pleť

Čisticí mýdlo obsahuje kaolín, který absorbuje přebytečný kožní maz a předchází ucpávání póru a tvorbě nedokonalostí. Mýdlo bezchybně odstraňuje nečistoty, kožní maz i make-up a zanechává pleť dokonale čistou a zároveň vyživenou. Každodenní čištění pleti je nesmírně důležité, protože pleť se v noci regeneruje a jen dokonale odlíčená pleť dokáže správně vstřebat noční krém nebo sérum. Pokožka navíc díky správnému odlíčení může dýchat a mohou v ní správně probíhat všechny regenerační procesy. Ranní čištění pleti je zase důležité jako správný základ před použitím denního krému a make-upu.

Matná pleť

Čisticí mýdlo MÁDARA dokáže velice efektivně regulovat tvorbu kožního mazu a díky tomu brání nadměrnému maštění pokožky v tzv. T-zóně, tedy v oblasti čela, nosu a brady. Zároveň však pokožku nevysušuje, ale naopak jí dodává potřebnou hydrataci a péči. Mýdlo je tak vhodné i pro pokožku, která je sice mastná nebo smíšená, ale zároveň se na ní již objevují první vrásky a linky.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na obličej, krouživými pohyby vyčistěte pleť a opláchněte čistou vodou.

Tip: Pleťové mýdlo na čistém přírodním základě je k pleti šetrnější než běžné čisticí gely, které obsahují SLS. Přírodní mýdlo pleť čistí dokonale, ale zbytečně ji nevysušuje.

Ostatní kategorie: Čištění pleti

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate1), Sodium Cocoate1), Aqua (Water), Glycerin1), Aroma (Fragrance), Sodium Citrate, Rubus Fruticosus (blackberry) Fruit Extract2), Kaolin, CI 77007, Mica (CI 77019), CI 77891, Tocopherol, Hydrolized Wheat Protein, Betaine, Sodium Benzoate, Limonene3)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství, 3) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Sodium Citrate, Limonene

Konzistence: pevná

Přebal: papírový

Produktové řady: Mádara Eco Face

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?