Biooo Plný večerní make-up 1 ks

Biooo Plný večerní make-up 1 ks

Skladem > 5 ks

Plánujete vyrazit na ples a nejste si jistá, jak se nalíčit? Naše vizážistka Renáta vás během 60 minut nalíčí, upraví a poradí vám osvědčené triky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plánujete vyrazit na ples a nejste si jistá, jak se správně nalíčit? Chcete poradit, jak se vhodně upravit a zároveň vyzkoušet přírodní dekorativní kosmetiku? Nechte se nalíčit od naší vizážistky Renáty! Kromě plného večerního make-upu se vám dostane také rad ohledně správného výběru produktů či jejich aplikace. Těšit se můžete na 60 minut líčení.

Naše vizážistka vám vykouzlí plný večerní make-up vhodný na ples, významnou party či jinou slavnostnější událost. A to vše za použití pouze kvalitní přírodní kosmetiky. Přijít můžete samozřejmě s přesnou představou či nápadem, nebo naopak nechat Renátě volnou ruku a nechat se překvapit, co všechno se dá s přírodním make-upem vykouzlit. Přírodní kosmetika totiž skrývá mnoho zajímavých barev, odstínů i textur, které vás překvapí, ať už se s přírodou líčíte každý den, nebo se teprve poznáváte.

Voucher můžete uplatnit v BIOOO prodejně:
- v OD Kotva (přízemí), Náměstí Republiky 8a, Praha 1, 110 00
- v OC Šestka (1.patro), Fajtlova 1090/1, Praha 6, 161 00

Plný večerní make-up zahrnuje:
sjednocení pleti
základní make-up (sypký či krémový)
konturování obličeje
aplikace tvářenky a rozjasňovače
zvýraznění obočí
nalíčení řas
linky a/nebo oční stíny
líčení rtů (konturka a rtěnka)
celková fixace make-upu růžovou vodou

Tip: Chcete se objednat na konkrétní den či hodinu? Zjistěte si před koupí poukazu, jestli má naše vizážistka v diáři volno a předběžně si váš termín zarezervujete. Domluvte se s Renátou na čísle +420 775 731 355 nebo si rezervujte termín přes email rezervace@biooo.cz.

Ostatní kategorie: Dárkové poukazy

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?