Weleda Podpůrný vápník 1 50 g

Weleda Podpůrný vápník 1 50 g

Podpůrný vápník napomáhá organismu, aby se přirozenou cestou regeneroval. Například v době těhotenství a kojení, v období puberty či při dlouhodobých stresujících situacích ve škole či v práci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Podpůrný vápník Weleda napomáhá organismu, aby se přirozenou cestou regeneroval. Obzvláště v zátěžových obdobích, kdy našemu tělu vápník chybí a je třeba ho doplnit. Například v době těhotenství a kojení, v období puberty či při dlouhodobých stresujících situacích ve škole či v práci.

Vápník je důležitou látkou pro správný růst kostí, kloubů i zubů. I v průběhu života je ale třeba dodržovat jeho pravidelný přísun, aby kosti zůstaly zdravé a celý organismus správně pracoval.

Jak už sám název napovídá, Podpůrný vápník 1 zlepšuje funkčnost pohybového aparátu, udržuje ho zdravý, působí preventivně proti kloubním onemocněním a osteoporóze. Kromě toho napomáhá hojení pohmožděných svalů či zlomenin po úrazech.

Podpora regenerace

Vápník je jedním z nejdůležitějších prvků v našem těle a často se potýkáme s jeho nedostatkem. Vápník hraje roli nejen v oblasti zdraví zubů a kostí, ale zároveň je důležitou součástí metabolismu buněk a přenosu informací. Nedostatek vápníku se může projevovat mnoha zdravotními obtížemi, proto tento doplněk stravy oceníte nejen v zátěžových obdobích.

Pro zdravé kosti

Vápník je jednou ze základních stavebních složek kostní hmoty, která zejména se zvyšujícím se věkem ubývá, proto je doplňování vápníku skvělou prevencí řídnutí kostí, a tím i případných zlomenin. Vápník je skvělým doplňkem také při zraněních a zlomeninách, kdy podporuje regeneraci pojivové tkáně a působí podpůrně na zdraví kostí.

Intenzivní regenerace

Weleda Vápník 1 tak zlepšuje funkci celého pohybového aparátu a posiluje také vaše zuby. Chrání proti poškození kloubů i svalů. Vápník můžete užívat každý den a vhodný je zejména v náročných obdobích, kdy se vápníku přirozeně nedostává, například v těhotenství, při kojení či po menopauze. Skvělý je také v pubertě, kdy dochází k velmi rychlému růstu kostí.

Použití: Užívejte 1 odměrku Podpůrného vápníku 1 ráno na lačno. Rozmíchejte ve vodě, džusu či jogurtu. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte s Podpůrným vápníkem 2, který se užívá večer.

Ostatní kategorie: Pro těhotné

Užití: vnitřní

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?