AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

Šetrný prací prostředek je díky obsahu rostlinných tenzidů vhodný na bílé i barevné prádlo. Obsahuje jemné mýdlo a pěnidla pro čisté prádlo, zatímco éterické oleje dodají příjemnou vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šetrný prací prostředek Almawin je díky obsahu rostlinných tenzidů vhodný na bílé i barevné prádlo. Prací prostředek navíc obsahuje šetrné změkčující látky, které prádlo krásně zjemní, zatímco obsažené éterické oleje dodají příjemnou vůni.

Prací prostředek je tak účinný a zároveň šetrný k samotnému prádlu díky obsahu přírodních tenzidů. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní skvrny i nečistoty, aniž by poškodila strukturu či dokonce barvu prádla.

Prací prostředek neobsahuje chemickou parfemaci, ve složení můžete najít pouze směs éterických olejů. Ty prádlo krásně provoní a navíc nedráždí citlivou pokožku. Prací prostředek Almawin je tak vhodný i pro osoby s jemnou alergickou pokožkou a pro malé děti.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30-60 ml tekutého pracího prostředku. Prostředek je vhodný do pračky i na ruční praní.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Nenašli jste to pravé? Co tohle?