Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

Šetrný prací prostředek je díky obsahu rostlinných tenzidů vhodný na bílé i barevné prádlo. Obsahuje jemné mýdlo a pěnidla pro čisté prádlo, zatímco éterické oleje dodají příjemnou vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šetrný prací prostředek Almawin je díky obsahu rostlinných tenzidů vhodný na bílé i barevné prádlo. Prací prostředek navíc obsahuje šetrné změkčující látky, které prádlo krásně zjemní, zatímco obsažené éterické oleje dodají příjemnou vůni.

Prací prostředek je tak účinný a zároveň šetrný k samotnému prádlu díky obsahu přírodních tenzidů. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní skvrny i nečistoty, aniž by poškodila strukturu či dokonce barvu prádla.

Prací prostředek neobsahuje chemickou parfemaci, ve složení můžete najít pouze směs éterických olejů. Ty prádlo krásně provoní a navíc nedráždí citlivou pokožku. Prací prostředek Almawin je tak vhodný i pro osoby s jemnou alergickou pokožkou a pro malé děti.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30-60 ml tekutého pracího prostředku. Prostředek je vhodný do pračky i na ruční praní.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2 , DE 73650, Winterbach, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?