Khadí Prášek Amla bio - kondicioner & kúra 150 g

Khadí Prášek Amla bio - kondicioner & kúra 150 g

  • Značka: Khadí
  • Balení: 150 g
  • Ostatní kategorie: Vlasové kúry
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Khadi prášek Amla se získává ze semen plodů organicky pěstované amly (indický angrešt). Používá se buď spolu s rostlinnými barvami na vlasy Khadi nebo jako kondicionér a kúra po mytí vlasů šampónem. V případě použití prášku Amla ve směsi s rostlinnou barvou na vlasy Khadi čistá henna dochází k zintenzivnění jejího červeného odstínu. Khadi prášek amla představuje vynikající, absolutně přírodní kond

Khadi prášek Amla se získává ze semen plodů organicky pěstované amly (indický angrešt). Používá se buď spolu s rostlinnými barvami na vlasy Khadi nebo jako kondicionér a kúra po mytí vlasů šampónem. V případě použití prášku Amla ve směsi s rostlinnou barvou na vlasy Khadi čistá henna dochází k zintenzivnění jejího červeného odstínu. Khadi prášek amla představuje vynikající, absolutně přírodní kondicionér po mytí vlasů. Vlasům dodává výjimečný objem a lesk. Zároveň vlasy intenzivně čistí. Prášek amla je přírodní zdroj vitamínu C a zásobuje vlasové kořínky základními živinami. Ovoce amla patří mezi plody s vůbec nejvyšším obsahem vitamínu C. Vyživující látky obsažené v amle působí proti vypadávání a šedivění vlasů. Pravidelná aplikace amly pomáhá vlasům udržet si svoji přirozenou barvu a lesk. Amla nezasahuje do ochranné vrstvy vlasů. Amla je vysoce účinná proti volným radikálům, jedná se o velmi silný antioxidant. Pokožka hlavy zůstává díky amle pružná. Používáním Khadi prášku Amla budete udržovat vlasy a pokožku svěží a zdravé.

certifikáty:
vhodné pro: vlasy, obličej i tělo
konzistence: prášek
barva: jílová
balení: kovový obal

použití: V závislosti na délce Vašich vlasů rozmíchejte 1-2 lžíce prášku s horkou vodou a vytvořte středně hustou pastu. Po vychladnutí na tělesnou teplotu ji naneste přímo do mokrých vlasů umytých šampónem. Nechte působit 10-15 minut. Delší doba působení v délce 30 minut zesiluje účinek na pokožku hlavy a vlasy. Vlasy opláchněte pouze vodou. Khadi prášek Amla lze použít ve směsi s rostlinnými barvami Khadi. Tipy pro použití: Pro dosažení ještě lepších výsledků smíchejte Khadi prášek Amla s Khadi prášky Shikakai a Reetha, a to v podílu jedné třetiny každé složky. Tato rostlinná pasta představuje účinný šampón a vynikající kondicionér. Další variantou je použití amly na obličej na způsob pleťové masky. Naneste pastu namíchanou z Khadi prášku amla na obličej a nechte ji 10 minut působit. Obličej omyjte důkladně vodou a poté použijte růžovou vodu Khadi. Khadi prášek Amla je možné použít na celé tělo. Upozornění pro ty, kdo mají chemicky odbarvené blond vlasy. V případě odbarvených blond vlasů postupujte prosím velmi opatrně. Vzhledem k narušení vlasové struktury by u odbarvených vlasů mohlo dojít k nežádoucímu tónu. Ten lze po několika umytích šampónem z vlasů vymýt, přesto byste si v případě takto ošetřených vlasů měli otestovat pastu na vzorku vlasů.
složení: A Emblica officinalis (organicky pěstovaná amla)

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Značka Khadí je vysoce kvalitní přírodní kosmetika. Jejími pilíři jsou čistě přírodní složení, moderní znalosti a kritéria z oboru přírodní kosmetiky, účinné receptury indické ajurvédy a etická pravidla a principy Khadi. Kosmetika Khadi [vyslovuje se kádý] je založena na přírodních ingrediencích - na bylinách, rostlinných olejích, ovoci, květinách a minerálech. Pečuje svým originálním a účinným způsobem o vlasy, pleť a tělo. Většina výrobků je certifikována BDIH - kontrolovaná přírodní kosmetika. Sortiment výrobků je neustále rozšiřován, cílem společnosti je získání certifikátu BDIH pro všechny výrobky. Pleťové a vlasové oleje, pleťové masky, rostlinné barvy na vlasy a další výrobky jsou absolutně přírodní, bez jakýchkoliv chemických látek a konzervantů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Byliny jsou sbírány tou nejtradičnější možnou cestou, lokálními obyvateli v přírodě, v souladu s politikou Khadi pro zaměstnanost venkovských obyvatel, aniž by docházelo k poškozování přírody. Výrobky značky Khadi ® jsou vyráběny v Indii podle pravidel Khadi, zároveň však podle striktních pravidel definovaných pro přírodní kosmetiku. Tím jsou zajištěny etické pracovní podmínky výrobcům v Indii a zároveň je zajištěno, že výrobky odpovídají vysokými evropským standardům kvality, kladeným na přírodní kosmetiku. Jsou tomu již tisíce let, kdy byly v oblasti Indie sestaveny receptury využívající stovek nejrůznějších bylin v kombinaci s účinnými oleji, které léčí a omlazují. Ajurvéda - věda o dlouhověkosti - představuje komplexní systém, který pečuje o celek těla, mysli a duše, o zdraví, krásu a pohodu. Složení přírodní kosmetiky Khadi je založeno právě na účinných ajurvédských recepturách a přináší to nejlepší z ajurvédy pro krásu a zdraví Vašich vlasů a pleti.

kontakt na výrobce:
Khadi Naturprodukte
Zur Weser 5
31737 Reintein
Deutschland

webové strány značky:
www.khadi-cz.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy vlasů: barvené vlasy, citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy

Výrobce: Khadi Naturprodukte, Zur Weser 5, 31737 Reintein Indie, www.biooo.cz/khadi

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?