AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

  • Bez DPH 194 Kč

Univerzální prací prostředek Almawin je díky šetrnému přírodnímu složení vhodný na praní bílého i barevného prádla již při nízkých teplotách. Prací prášek je účinný díky obsahu přírodních enzymů a při používání nezatěžuje životní prostředí.

Díky obsahu přírodních tenzidů a enzymů prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C. Účinné látky vytvoří jemnou pěnu, která šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu.

Složení pracího prášku je obohaceno o rýžový škrob, který dodá prádlu jemnost, bez nutnosti přidat aviváž, a o éterické oleje, které prádlo lehce provoní. Prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti.

Použití: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 40-60 ml pracího prášku. Prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn přidejte do zásobníku pračky Almawin krém na skvrny nebo skvrnu před praním zaperte v ruce za pomoci žlučového mýdla Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (5- 15 %) , Mýdlo (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %)

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?