AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

  • Bez DPH 194 Kč

Univerzální prací prostředek je díky šetrnému přírodnímu složení vhodný na praní bílého i barevného prádla již při nízkých teplotách. Prací prášek je účinný díky obsahu přírodních enzymů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Univerzální prací prostředek Almawin je díky šetrnému přírodnímu složení vhodný na praní bílého i barevného prádla již při nízkých teplotách. Prací prášek je účinný díky obsahu přírodních enzymů a zároveň nezatěžuje životní prostředí.

Díky obsahu přírodních tenzidů a enzymů je prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30°C. Účinné látky vytvoří jemnou pěnu, která šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu.

Složení pracího prášku je obohaceno o rýžový škrob, který dodá prádlu jemnost, bez nutnosti přidat aviváž, a o éterické oleje, které prádlo lehce provoní. Prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou i pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 40-60 ml pracího prášku. Prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn přidejte do zásobníku pračky Almawin krém na skvrny nebo skvrnu před praním zaperte v ruce za pomoci žlučového mýdla Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rostlinné mýdlo, Bělící látky na bázi kyslíku, Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy, Směs éterických olejů, Linalool, Proteáza, Silikáty, Soda, Hydrogenuhličitan sodný, Kyselina citronová

Možné alergeny: Směs éterických olejů, Linalool

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?