Logona Prášková barva na vlasy zlatá blond, 010 100 g

Logona Prášková barva na vlasy zlatá blond, 010 100 g

Tato prášková barva dodá vašim vlasům blond ostín s krásnými zlatými odlesky. Současně je obohacená o přírodní oleje a proteiny, které o vlasy pečují a regenerují je již během barvení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prášková barva na Logona 010 dodá vašim vlasům odstín zlaté blond s krásnými odlesky. Je vhodná pro barvení kadeří, které jsou od přírody světle až středně blonďaté. Nové, vylepšené složení je obohacené o ingredience z náručí přírody, které již během samotného procesu barvení poskytují kadeřím regenerační péči.

Přírodní práškové barvy Logona mají složení, které nijak nepoškozuje vlasy, a naopak o ně pečuje. Jejich výhodou je to, že se přizpůsobí odstínu vašich kadeří, takže bude výsledek působit velmi přirozeně. Barvy nepronikají do struktury vlasu, ale obalují ho jemnou vrstvičkou, takže s každým dalším barvením bude výsledek intenzivnější. Zlatě blond prášková barva obsahuje kromě henny také ibišek nebo cassiu. Díky tomu vlasům nejen dodá dlouhotrvající odstín, ale současně je posílí, dodá jim nádherný lesk a objem.

Příprava: Barvu smíchejte s teplou vodou (pokud chcete intenzivnější barvu, smíchejte s černým čajem nebo silnou kávou) na jemnou kašičku. Tu naneste rovnoměrně do vlasů a nechte působit 30 minut až 2 hodiny a poté pečlivě vymyjte.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Barva: blond

Výrobce: Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH, Zur Kräuterwiese, D-31020 Salzhemmendorf Německo, www.logona-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?