Black Friday: mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze od pátku 27. do pondělí 30. 11.!

Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
167
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Prášková zubní pasta obsahuje kombinaci účinných složek, které spolehlivě čistí a navíc mají lehce bělicí efekt. Prášková pasta vhodná zejména pro kuřáky a milovníky kávy, čaje nebo červeného vína.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Prášková zubní pasta od firmy Karlovarské bahenní Lázně obsahuje kombinaci velmi účinných složek, které zuby spolehlivě vyčistí a navíc mají jemný bělicí efekt. Proto je tato prášková zubní pasta vhodná zejména pro kuřáky a milovníky kávy, čaje nebo červeného vína. 

Prášek z dřevěného uhlí v kombinaci s jedlou sodou a kaolínem zuby dokonale vyčistí a šetrným způsobem odstraní skvrny ze zubní skloviny, aniž by ji poškodil. Z povrchu zubů jsou totiž během čištění odstraňovány usazené pigmenty. To je možné díky mikroskopickým částečkám tvořícím pastu a ty mechanicky a maximálně šetrným způsobem zubní sklovinu čistí a zároveň přelešťují.

Použití: Navlhčete štětiny zubního kartáčku a na štětiny naneste prášek. Důkladně vyčistěte zubní sklovinu, poté ústa vypláchněte vodou. Aplikujte maximálně 2-3x týdně.

Upozornění: Při čištění chrupu práškovou zubní pastou je vhodné používat pouze kartáček s velmi měkkými štětinami, malou hlavičkou a rovným zástřihem štětin.

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58 , 360 18, KARLOVY VARY - TAŠOVICE, Česká republika

Z blogu (2)

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Recenze: Prášková zubní pasta z Karlovarských lázní

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: