Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Prášková zubní pasta obsahuje kombinaci účinných složek, které spolehlivě čistí a navíc mají lehký bělicí efekt. Prášková pasta vhodná zejména pro kuřáky a milovníky kávy, čaje nebo červeného vína.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prášková zubní pasta od firmy Karlovarské bahenní Lázně obsahuje kombinaci velmi účinných složek, které zuby spolehlivě vyčistí a navíc mají lehký bělicí efekt. Proto je tato prášková zubní pasta vhodná zejména pro kuřáky a milovníky kávy, čaje nebo červeného vína. 

Prášek z dřevěného uhlí v kombinaci s jedlou sodou a kaolínem zuby dokonale vyčistí a šetrným způsobem odstraní skvrny ze zubní skloviny, aniž by ji poškodil. Z povrchu zubů jsou totiž během čištění, díky mikroskopickým částečkám tvořícím pastu, mechanicky a maximálně šetrně odstraňovány usazené pigmenty a zubní sklovina se při tom zároveň jemně přelešťuje.

Použití: Navlhčete štětiny zubního kartáčku a na štětiny naneste prášek. Důkladně vyčistěte zubní sklovinu, poté ústa vypláchněte vodou. Aplikujte maximálně 2-3x týdně.

Upozornění: Při čištění chrupu práškovou zubní pastou je vhodné používat pouze kartáček s velmi měkkými štětinami, malou hlavičkou a rovným zástřihem štětin.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Bicarbonate, Charcoal Powder, Ascorbic Acid

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58, 360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE Česká republika, http://www.provitalit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?