Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Ayuuri Natural Práškový antibakteriální přípravek na obličej Neem 100 g

Ayuuri Natural Práškový antibakteriální přípravek na obličej Neem 100 g

Prášek z listů nimby efektivně čistí pleť do hloubky, brání vzniku pupínků a tvorbě černých teček. Má výjimečné antibakteriální a hojivé vlastnosti a lze jej použít na aknózní pokožku i na jizvy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ayuuri Natural Práškový antibakteriální přípravek Neem se skládá ze stoprocentního prášku z listů nimby, rostliny, jenž vyniká svými vlastnostmi prospěšnými pro problematickou pleť a pokožku se sklonem ke vzniku nedokonalostí. Nimba neboli neem má mimořádné antibakteriální účinky, a zabraňuje tak množení bakterií na povrchu pokožky, jež způsobují tvorbu pupínků.

Neem proniká do hloubky pórů pokožky a účinně vstřebává nadbytečný kožní maz v nich usazený. Díky tomu minimalizuje vznik černých teček a efektivně čistí pleť. Neemový prášek je absolutně přírodní a neobsahuje žádná syntetická barviva, konzervanty či další chemicky připravované ingredience. Je velice dobře snášen a vhodný pro všechny typy pleti. 

Neemový prášek zároveň urychluje hojení a zmírňuje již vzniklé nedokonalosti na pokožce. Zároveň posiluje přirozenou regenerační schopnost pokožky a lze jej použít i na jizvy či jiné dlouhodobé kožní obtíže. Obzvláště účinný je ve formě pleťové masky či pravidelných zábalů, které revitalizují pokožku a navrací jí přirozeně krásný rozzářený vzhled.

Použití: Odsypte přibližně 10 gramů prášku a vytvořte spolu s vodou hladkou pastu. Naneste na obličej a nechte působit 5 minut, poté důkladně smyjte teplou vodou. Používejte 3x týdně.

Ostatní kategorie: Pleťové čisticí prášky, Prášky & jíly

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Ayuuri natural, Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST, Willesden, London, Velká Británie , tel: 02084590909

Nenašli jste to pravé? Co tohle?