Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Ayuuri Natural Práškový kondicionér Amla 100 g

Ayuuri Natural Práškový kondicionér Amla 100 g

Značka: Ayuuri Natural
Balení:
102
Momentálně vyprodané na e-shopu

Práškový kondicionér Amla je skvělou přírodní alternativou pro vaše vlasy. Vyhlazuje strukturu vlasového vlákna, posiluje vlasové váčky a napomáhá navrátit vlasům oslnivý lesk.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Ayuuri Natural Práškový kondicionér Amla nabízí maximálně šetrnou péči o vaše vlasy bez jakýchkoliv kompromisů, co se týče složení. Přípravek obsahuje pouze čistý prášek Amla, jenž při spojení s vodou vytváří jemnou krémovou pastu, která rovnoměrně pokryje vaše vlasy a poskytne jim své jedinečné pěsticí účinky. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů.

Prášek Amla má přirozeně adstringentní účinky a tonizuje pokožku hlavy. Je mimořádně bohatý na obsah vitaminu C, který příznivě ovlivňuje kvalitu kolagenu v pojivových tkáních a zároveň je účinným antioxidantem, jenž chrání tak proti škodlivému efektu volných radikálů. Díky tomu pasta z prášku Amla pomáhá hojit strukturu vlasového vlákna, zacelovat jej, a tím mu navracet zářivý lesk.

Amla podporuje prokrvení vlasových váčků, a tím i přirozeně urychluje růst vlasů, které jsou opět silné a pružné. Práškový kondicionér Amla můžete používat jak po každém umytí vlasů, tak také jako intenzivní masku. Díky posílení mikrocirkulace ve vlasové pokožce Amla také zpomaluje šedivění vlasů a dodává jim novou energii.

Použití: Vezměte 20 g prášku, přidejte teplou vodu a vytvořte jemnou pastu. Po umytí vlasů jemně vmasírujte pastu do vlasů a pokožky hlavy. Vyhněte se kontaktu s očima a ústy. Nechejte působit maximálně 15 - 20 minut a poté důkladně smyjte teplou vodou. Při kontaktu s očima neprodleně vymyjte teplou vodou. Používejte 1-2x týdně.

Upozornění: V případě aplikace na světlé blond vlasy či vlasy odbarvené může dojít ke ztmavení a lehkému natónování barvy. Toto ale za dvě až tři umytí zmizí.

Ostatní kategorie: Prášky & jíly, No Poo výživa

Typy vlasů: barvené vlasy, citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy

Výrobce: Ayuuri natural, Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST, Willesden, London, Velká Británie , tel: 02084590909

Z blogu (1)

Amalaki - indický super angrešt

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?