Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Original ATOK Při mykóze nehtů N STOP 20 ml

Original ATOK Při mykóze nehtů N STOP 20 ml

Původní cena: 218 Kč

Přípravek bohatý na éterické oleje s dezinfekčními a antimykotickými účinky bojuje proti příznakům nehtových plísní a mykóz, jako jsou změny jejich struktury či žlutavé zabarvení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přípravek Při mykóze nehtů N STOP od Original ATOK pečuje o nehty a nehtová lůžka na nohou, která trpí na mykózy. Obsahuje éterické oleje z hřebíčku či šalvěje, které mají výborné antimykotické účinky, a přispívají tak k odstraňování nepříjemných projevů kvasinkových a plísňových onemocnění nehtů.

N Stop díky bohatému obsahu éterických olejů účinně napomáhá zmírňovat projevy mykóz a plísní, mezi které patří bílé skvrny či žlutavé zabarvení na nehtech, změna jejich struktury či jejich olupování a oddělování od ploténky. Kombinace tymiánu, šalvěje, hřebíčku a túje nabízí skvělé dezinfekční a antimykotické účinky, a díky tomu přispívá k odstranění výše zmíněných projevů mykóz a plísní.

Použití: Přípravek aplikujte přiloženým kapátkem na postižené nehty a nechte vstřebat. Používejte alespoň 2krát denně až do odeznění příznaků. Poté je vodné v používání ještě pokračovat zhruba měsíc.

Tip: Při mykózách nehtů na nohou je také vhodné používat Dezinfekční sprej Thymosan pro ošetření obuvi.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro malé děti, těhotné a kojící ženy.

Ostatní kategorie: Přírodní kosmetika

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?