Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Original ATOK Při mykóze pokožky H STOP 50 ml

Original ATOK Při mykóze pokožky H STOP 50 ml

Původní cena: 241 Kč

Na éterické oleje bohatý přípravek pečuje o pokožku při mykóze. Hodí se zejména pro oblast mezi prsty na nohou. Snižuje svědění či pnutí pokožky a pomáhá hojit drobné prasklinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Original ATOK Při mykóze pokožky H Stop je přípravek bohatý na rostlinné a éterické oleje s antimykotickými účinky, které výborně pečují o pokožku trpící na mykózy. Je vhodný zejména pro ošetření pokožky mezi prsty nohou. H Stop regeneruje a zvláčňuje postiženou pokožku a omezuje její nadměrné pocení.

Přípravek s výraznou kořeněnou vůní pečuje o pokožku nohou, především mezi prsty. Díky kombinaci éterických olejů z tymiánu, hřebíčku, šalvěje a túje napomáhá zmírňovat nepříjemné příznaky kožních mykóz a plísní, mezi které patří třeba svědění nebo pnutí pokožky. H Stop také obsahuje kvalitní rostlinné oleje z mandle nebo jojoby. Ty zvláčňují a zjemňují postiženou pokožku, brání jejímu vysoušení a pomáhají zacelovat drobné prasklinky. Přípravek zároveň působí jako deodorant.

Použití: Přípravek aplikujte přiloženým kapátkem na postižené nehty a nechte vstřebat. Používejte alespoň 2krát denně až do odeznění příznaků. Poté je vhodné v používání pokračovat ještě zhruba měsíc.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro malé děti, těhotné a kojící ženy.

Ostatní kategorie: Přírodní kosmetika

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Nenašli jste to pravé? Co tohle?