Henna Plus Přírodní prášková barva Zlatá blond 50 100 g

Henna Plus Přírodní prášková barva Zlatá blond 50 100 g

Zcela přírodní rostlinná prášková barva v odstínu Zlatá blond je určena pro oživení světle plavých vlasů. Dodává jedinečný a přirozený odstín a zároveň poskytuje péči díky obsahu revitalizující henny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zcela přírodní rostlinná prášková barva Henna Plus v odstínu zlatá blond je určena pro oživení světle plavých vlasů. Dodává jedinečný a přirozený odstín a zároveň vlasům i vlasové pokožce poskytuje péči díky obsahu revitalizující heny.

Hena vytváří na vlasech ochranný film a pomáhá napravovat strukturu poškozených a lámavých vlasů. Má také schopnost regulovat činnost mazových žláz vlasové pokožky a je tedy vhodná pro suchý i mastný typ vlasů. Hena vlasy přirozeně posilujezpevňuje a zabraňuje jejich vypadávání. 

Dále obsažený amla prášek z indického angreštu navrací život a lesk matným a zplihlým vlasům, účinkuje jako přírodní kondicionér. Amla má vysoký obsah vitaminu C, který pomáhá uhlazovat povrch vlasů. Pomáhá stimulovat vlasové kořínky, podporuje růst zdravých a kvalitních vlasů a předchází jejich předčasnému šedivění.

Použití: Obsah sáčku rozmíchejte s horkou vodou tak, aby vznikla polotekutá pasta. Doba působení závisí na požadovaném odstínu a jeho intenzitě, vždy ale nechte působit alespoň 2 hodiny.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis, Phyllanthus Emblica, Tartaric Acid

Barva: blond, zlatá

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Produktové řady: Henna Plus Colour Powder

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Frenchtop Natural Care Products BV, P.O. BOX 482, 1620 AL Hoorn Nizozemí, www.hennaplus.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?