Terranova Health Pro-peptáza IRC trávicí enzymy 50 ks

Pro-Peptase IRC Complex

Terranova Health Pro-peptáza IRC trávicí enzymy 50 ks

Pro-Peptase IRC Complex

Značka: Terranova Health
Balení:
652
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Praha, OC DBK > 5 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Doplněk stravy s enzymem proteáza ve veganské formě a superpotravinami.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Pro-peptáza IRC trávicí enzymy Terranova Health (Pro-Peptase IRC Complex) je doplněk stravy s enzymem proteáza, který je veganskou alternativou enzymu serrapeptáza. Enzymy jsou v těle důležité pro štěpení a syntézu bílkovin, také usnadňují trávení a zajišťují obnovu buněk.

Složení je obohaceno o superpotraviny, které přirozeně synergicky doplňují účinky hlavních složek. Najdeme zde např. kopřivu, chmel nebo brahmi. Bakopapříznivé účinky na funkci a kondici mozku. Proetáza štěpí bílkoviny, a tak podporuje správné trávení bílkovin. Resveratrol poskytuje ochranu kardiovaskulárnímu systému. Rozmarýn posiluje nervy a ulevuje při nadýmání. Chmeluklidňující účinky a snižuje bolesti.

Superpotraviny byly zpracovány procesem lyofilizace, která zajišťuje nejvyšší obsah účinných látek. Kapsle je veganská. Serrazimes® je registrovanou známkou National Enzyme Company. Enzym proteáza je zde derivován z jedlých hub.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Obsah superpotravin v tomto doplňku stravy: KOPŘIVA - CHMEL - TULSI

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně, ideálně na prázdný žaludek.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy. Pokud užíváte léky proti srážení krve (ředění krve), antibiotika nebo jakýkoli jiný typ předepsaných léků, poraďte se před použitím tohoto výrobku se svým lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Trávení a zažívání

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?