Energy Probiosan, kapsle 90 ks

Energy Probiosan, kapsle 90 ks

  • Bez DPH 307 Kč

Kapsle Probiosan harmonizují zažívání a podporují zdravou střevní mikroflóru díky obsahu mléčných bakterií a sladkovodní řasy chlorelly. Udržují zažívání zdravé a dodávají tělu potřebné živiny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle Energy Probiosan harmonizují zažívání a podporují zdravou střevní mikroflóru díky obsahu mléčných bakterií a sladkovodní řasy chlorelly. Nejenom, že udržují zažívání zdravé, ale také dodávají tělu potřebné živiny, navozují pocit plného žaludku a podporují správné a pravidelné vyprazdňování.

Kombinace mléčných bakterií a řasy chlorelly podporuje zdraví střevní mikroflóry, zamezuje vzniku bakterií způsobujících zácpu, průjem i jiné střevní problémy. Je také vhodným potravinovým doplňkem při užívání antibiotik či hormonální antikoncepce, neboť skvěle regeneruje střevní mikroflóru. Vysoký obsah sladkovodní řasy snadno navodí pocit plného žaludku, eliminuje potřebu přejídat se a mírní chuť na sladké.

Kapsle Probiosan nejenom harmonizují zažívání a podporují zdraví střev, současně tělo detoxikují a zbavují škodlivých látek usazených ve střevech. Jsou tak skvělým pomocníkem při alergiích i únavě, nadměrnému stresu i psychické zátěži.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 1-3x denně, vydatně zapijte vodou. Po třítýdenní kúře udělejte týden pauzu a poté pokračujte.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa, Inulin, Mléčné bakterie, Želatina

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.