Hagi Probiotický tělový jogurt, pomeranč 200 ml

Hagi Probiotický tělový jogurt, pomeranč 200 ml

Hagi Probiotický tělový jogurt, pomeranč 200 ml

244
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Tělový jogurt hloubkově hydratuje, podporuje obnovu kožní bariéry a zlepšuje elasticitu pokožky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Probiotický tělový jogurt, pomeranč Hagi hloubkově hydratuje, zklidňuje pokožku a okamžitě se vstřebává. Voní po šťavnatém pomeranči.

Probiotika podporují mikrobiom pokožky. Pomerančová voda hydratuje pokožku, dodává pleti vitamín C a živiny, čistí póry od nečistot a zklidňuje podrážděnou pokožku. Rakytníkový olej pomáhá zlepšit celkovou texturu pokožky, vyživuje a bojuje proti nepříjemným bakteriím. Panthenol pomáhá léčit drobná poranění kůže, podporuje obnovu kožní bariéry a zlepšuje elasticitu pokožky. Aloe vera zklidňuje poranění kůže, působí jako přírodní zvlhčovač a pomáhá snižovat výskyt skvrn, pupínků a vrásek.

Hagi je polská značka, která vyrábí přírodní kosmetiku. Při výrobě jsou používány ty nejúčinnější suroviny, aby byly zajištěny co nejlepší výsledky. Myšlenka vytvořit společnost vyrábějící přírodní kosmetiku se zrodila v hlavě Hania - chemičky a kosmetičky již v 90. letech. V té době však bylo v Polsku těžké najít přírodní suroviny a přívětivý trh pro takové produkty. Sen zůstal a jakmile se naskytla příležitost, byl realizován. Společnost založily tři ženy, které mají vášeň pro přírodní kosmetiku a aktuálně mají širokou nabídku krémů, šamponů, olejů a mýdel.

Výrobce: HAGI Sp. z o.o., Kijowska 5 , 03-738, Warsaw, Polsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?