Klar Prostředek na nádobí pomeranč 1,5 l

Klar Prostředek na nádobí pomeranč 1,5 l

Prostředek na nádobí s jemnou vůní pomerančů je účinným pomocníkem při odstraňování připečených nečistot a mastnoty, zároveň je šetrný k namáhané pokožce vašich rukou i k životnímu prostředí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prostředek na nádobí Klar s jemnou vůní pomerančů je nejen účinným pomocníkem při odstraňování připečených nečistot a mastnoty, ale je zároveň šetrný k vašim rukám. Spolehlivě si poradí se špinavým nádobím, zaschlými zbytky jídla i mastnotou nejenom na nádobí, ale také kdekoliv v kuchyni. Díky přírodnímu složení je mycí prostředek šetrný i k samotnému životnímu prostředí.

Lauryl Polyglucose je přírodní tenzid vyrobený z kokosového či palmového oleje. Jeho jemná pěna účinně odstraní nečistoty a mastnotu, aniž by vysušovala pokožku rukou. Navíc, tento rostlinný tenzid se při kontaktu s vodou přeměňuje na snadno rozložitelné látky, takže nezatěžuje životní prostředí. Mycí prostředek Klar tak mohou bez obav používat i alergici či osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Zhruba 2 ml koncentrátu nalijte do teplé vody. Pokud je nádobí více znečištěné, aplikujte koncentrát přímo na nečistotu. Omyjte čistou vodou.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Citrus Dulcis, Lactic Acid

Možné alergeny: Alcohol Denat., Benzyl Alcohol, Citrus Dulcis

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?