Florame Provensálský difuzér Skořice - Pomeranč

Florame Provensálský difuzér Skořice - Pomeranč

Provensálský difuzér Florame s vůní skořice a pomeranče navozuje pohodovou a radostnou náladu. Jeho vůně působí hřejivě a povzbudivě. Je proto výborný především pro zimní měsíce, báječně dotváří vánoční atmosféru. Povzbuzuje psychickou i fyzickou aktivitu, působí antidepresivně a dokonce mírně afrodiziakálně.

Éterický olej dezinfikuje a čistí vzduch a je výborný pomocník při nachlazeních a infekčních onemocněních. Pomáhá také při problémech s pozorností a je tedy vhodný pro studenty či duševně pracující. Navíc účinně neutralizuje nepříjemné pachy a hodí se proto i k provonění interiéru auta či toalety. Difuzér je ideální zejména do menších prostor.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Upozornění: Tento olej není vhodný k použití na pokožku ani ve zředěné formě. Skořice má velmi silné prokrvující účinky a může nepříjemně podráždit pokožku. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Dulcis1), Cinnamomum Zeylanicum1)

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Citrus Aurantium Dulcis

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Meditace 5 ml

Směs éterických olejů vysoké kvality, která prohloubí vaši relaxaci. Exotické tóny ylang-ylangu, yzopu a santalu harmonizují tělo i mysl a mají dokonalý regenerační účinek.