Fun Factory Pulsátor Stronic G fialová 1 ks

Fun Factory Pulsátor Stronic G fialová 1 ks

Fun Factory Pulsátor Stronic G fialová 1 ks

4373
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Pulsátor G-spot pulsátor dopřeje vašemu bodu G vydatnou masáž.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Pulsátor Stronic G fialová Fun Factory vám dopřeje skutečně vzrušující zážitek. Díky revoluční handsfree konstrukci nemusíte hnout prstem k dosažení fantastického orgasmu, pulsátor totiž obstará vše sám. Zaručí vám kvalitní potěšení, kterého se už nebudete chtít vzdát. Vše, co potřebujete udělat je jen zapnout tlačítko "FUN".

K dosažení žádaného výsledku potřebuje bod G vydatnou masáž, což znamená správnou míru tlaku a opakující se pohyb. A tyto klíčové prvky znamenají rozdíl mezi pouhou zábavou a nezapomenutelnými orgasmy, při kterých i zapomenete dýchat. Stronic G má proto v nabídce 7 rychlostí a 3 různé rytmy, takže si můžete zvolit mírné přirážení až po skutečně divoké rytmy. Výhodou pulsátoru je simulace naturalistických přírazů, umožňující maximální požitek, v kombinaci s hladkým tělem vyrobeným z lékařského silikonu a pevným zakončením. G-spot pulsátor je jedinečný na trhu. Samozřejmostí pak je 100% voděodolnost a velmi snadné čištění a údržba.

Tip: Doporučujeme používat s lubrikačním gelem na vodní bázi.

Upozornění: Před prvním použitím hračku zcela nabijte! Akumulátor tím získá maximální životnost a výdrž. První proces nabíjení může trvat až 12 hodin! USB nabíječka je součástí balení.

Fun Factory je německá značka, kterou v roce 1996 založil Dirk Bauer a Michael Pahl. Vyrábí erotické hračky, specializují se především na silikonová dilda a vibrátory. Sídlí v Brémách, hračky vyrábí více než 20 let a inspirují nimi k sexuálním hrátkám.

Země původu: Německo

Výrobce: FUN FACTORY GmbH , , Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?