Prohlédněte si vaše seznamy přání

The Konjac Sponge Company Pure Konjac Růžový jíl, Mytické bytosti 1 ks

The Konjac Sponge Company Pure Konjac Růžový jíl, Mytické bytosti 1 ks

Konjaková houbička je čistě přírodní výrobek, který jemně čistí pleť do hloubky, působí jako šetrný peeling a nijak nenarušuje přirozené pH pokožky. Díky růžovému jílu je vhodná hlavně pro zralou a unavenou pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pure Konjac Růžový jíl je konjaková houbička z řady The Conjac Sponge Company Mytické bytosti. Sada obsahuje také šikovný věšáček s háčkem, na nějž houbičku po použití snadno pověsíte. Díky obsahu růžového jílu je konjaková houbička vhodná pro citlivou, unavenou a zralou pleť.

Konjaková houbička vám pomůže šetrně, ale účinně vyčistit pleť do hloubky, působí jako jemný peeling a zanechá pleť příjemně svěží a prozářenou. Právě díky obsaženému růžovému jílu pomáhá pleť zklidňovat, rozjasňuje ji a působí hojivě. Můžete ji používat buď samostatně, nebo její účinky podpořit svým oblíbeným čisticím gelem, pěnou apod.

Konjakové houbičky jsou zcela přírodní a biologicky rozložitelné. Jsou vyrobeny z konjaku, asijské rostliny, která je z 97 % tvořena vodou. Díky tomu, že roste ve vysokých nadmořských výškách, je velmi čistá. Obsahuje množství minerálních látek, nedráždí ani velmi citlivou pleť a díky svému kyselejšímu pH nijak nenarušuje její přirozenou mikroflóru.

Použití: Konjakovou houbičku namočte teplou vodou. Jakmile změkne, je připravena k použití.

Výrobce: The Konjac Sponge Company, Unit 7, Harbour Enterprise Estate Quarry Road , BN9 9DG, Newhaven, Velká Británie , tel: +44(0) 1442 800801

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?