Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Lavera Řasenka intenzivní pro větší objem černá, Trend Sensitiv 13 ml

Lavera Řasenka intenzivní pro větší objem černá, Trend Sensitiv 13 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Přírodní řasenka s intenzivními minerálními pigmenty dokonale zvýrazní vaše řasy, dodá jim okouzlující objem a prodloužení. Hustý kartáček pokryje každou řasu rovnoměrnou vrstvou syté černé barvy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lavera Řasenka intenzivní pro větší objem černá dodá vašim řasám opravdu výrazný vzhled. Díky intenzivním minerálním pigmentům pokryje každou řasu zvlášť rovnoměrnou vrstvou sytě černé barvy, která prohloubí váš pohled. Řasy budou viditelně objemnější a hustější. Zároveň obarví řasy od kořínků až ke konečkům a znatelně je prodlouží. Je skvělou volbou pro výraznější make-up či kouřové líčení.

S hustým kartáčkem se snadno manipuluje a řasenka se skvěle nanáší i na nejmenší řasy v koutku oka. Složení s přírodními vosky zaručí celodenní výdrž a dokonalou přilnavost řasenky ke struktuře řas. Díky přirozeně nedráždivým ingrediencím nezpůsobuje zarudnutí očí či slzení a je vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Bambucké a kakaové máslo dodávají vašim řasám a očnímu okolí vyživující složky a jedinečný arganový olej řasy posiluje a podporuje jejich přirozený růst. Černý odstín řasenky je skutečně univerzální, sluší všem barvám očí a poskytne vašim řasám dokonale dramatický efekt. 

Váš každodenní pomocník

Také je řasenka naprostou nezbytností, která nesmí chybět ve vaší kosmetické taštičce? Běžně se nemalujete, ale řasenku prostě mít musíte? Pokud se ale rozhlížíte po takové řasence, která nebude dráždit vaše oční okolí a bude vytvořena z kvalitních přírodních surovin, vyzkoušejte tuto od Lavery. Řasenka dodá vašim řasám dechberoucí objem a výrazný vzhled a zároveň je vhodná i pro citlivé oči.

Dramaticky objemné řasy

Lavera Řasenka intenzivní pro větší objem je určena pro řasy, které jsou krátké, slabé a nevýrazné. Ergonomicky tvarovaný objemný kartáček z umělých štětin pročeše každou řasu zvlášť a obalí ji rovnoměrnou vrstvou černočerné barvy, která řasy zvýrazní a opticky jim dodá objem. S řasenkou se snadno manipuluje a dosáhne i na ty nejmenší řasy. Otevře váš pohled a podtrhne vaši krásu.

Temně černý odstín

Díky obsahu přírodních složek je tato řasenka vhodná i pro citlivé oči a mohou si ji dovolit také nositelky kontaktních čoček. Řasenka oční okolí nedráždí a díky kvalitním minerálním pigmentům má opravdu intenzivní odstín. Řasenku můžete nanášet v jedné vrstvě pro přirozenější vzhled nebo ve dvou či třech pro skutečně dramatický efekt. Řasenka se během dne nerozmazává a vydrží v perfektním stavu.

Použití: Nanášejte řasenku na řasy přímo z balení a důkladně je pročešte kartáčkem od kořínků ke konečkům. Pro důkladné natočení můžete použít kleštičky na řasy.

Barva: černá

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4 , D-30974, Wennigsen , Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?