Prohlédněte si vaše seznamy přání

Annemarie Börlind Řasenka Long Lasting Volume 10 ml

Annemarie Börlind Řasenka Long Lasting Volume 10 ml

Na cestě > 10 ks (Očekáváme 20. 2.)

Černá řasenka zvýrazní i ty nejmenší řasy, opticky je zahustí a dodá jim sytý černý odstín na dlouhou dobu. Zároveň o řasy během dne pečuje a chrání je před lámáním.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Řasenka Annemarie Börlind Long Lasting Volume poskytne vašim řasám dokonalý objem a dodá jim intenzivní černý odstín na dlouhou dobu. Má krásně krémovou konzistenci a hustý rovný kartáček, takže se bezvadně nanáší. Složení obsahuje kvalitní přírodní pigmenty a je obohacené o pečující složky v podobě přírodních olejů či výtažků.

Hustý rovný kartáček výborně oddělí řasy, zvýrazní je a propůjčí jim sytou černou barvu. Tím, že perfektně obarví i ty nejmenší řasy, získají opticky na objemu, a budete tak mít pohled jako mrkací panenka. Přírodní vosky, jojobový či sezamový olej poskytují řasám během dne kvalitní péči. Dodají jim potřebnou výživu pro to, aby byly pružné a nelámaly se. Obsažený tocopherol chrání řasy před vysoušením, regeneruje je a zlepšují jejich růst.

Použití: Řasy několikrát důkladně pročešte kartáčkem od kořínků ke konečkům.

Barva: černá

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Nejlepší řasenka / Kateřina 27. 1. 2019 15:45

Dlouho jsem hledala řasenku, která bude vyhovovat mým citlivým očím (nosím kontaktní čočky). Tato řasenka vydrží, nelepí řasy, je opravdu černá a působí přirozeně.

vyborna / Kristína 30. 11. 2018 20:33

Konečně řasenka která se nedrolí, krásně drží, řasy nelepí a vydrží. Používam i rtěnky téhle značky a maximální spokojenost. doporučuji.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?