SANTE Řasenka Volume 02 Brown 7 ml

SANTE Řasenka Volume 02 Brown 7 ml

Hnědá řasenka dodá přirozený objem každé jednotlivé řase od kořínků až ke konečkům. V přírodním složení nenajdete žádné syntetické konzervační látky. Je tedy vhodná i pro citlivé oči a kontaktní čočky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Pečující hnědá řasenka Santé Volume Brown dodá objem každé jednotlivé řase od kořínků až ke konečkům. V přírodním složení nenajdete žádné syntetické konzervační látky. Řasenka je tedy vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Přirozeně zvýrazní řasy nejen blondýnkám a světlým brunetkám.

Obsažený mandlový olej dodává řasám potřebnou výživu, zároveň je velmi jemný, zbytečně oči nedráždí a nezpůsobuje alergickou reakci. Ricinový olej řasy posiluje, zabraňuje jejich lámání a předčasnému vypadávání. Viditelně také urychluje růst řas a přirozeně je ztmavuje.

Řasenka díky minerálním pigmentům vyniká velkou výdrží, nedrolí se a  neslepuje řasy k sobě. Je obohacena o vitamin E, jenž kromě přírodní konzervační funkce pomáhá ostatním látkám s výživou řas. Hustý kartáček zaručuje perfektní obalení a pročesání každé řasy.

Použití: Spodní i vrchní řasy lehce pročešte řasenkou. Podle potřeby naneste jednu či více vrstev.

Barva: hnědá

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?