Weleda Ratanhová ústní voda 50 ml

Weleda Ratanhová ústní voda 50 ml

Weleda Ratanhová ústní voda 50 ml

(2 hodn.)
Značka: Weleda
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Balení:
203
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, Karlín > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 2 ks

Ústní voda Ratanhová ústní voda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, podporují regeneraci dásní.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu12
Hodnocení2
Položit dotaz
Popis produktu

Ratanhová ústní voda Weleda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, regeneraci dásní a navíc chrání chrup před zubním kazem.

Ústní voda má výborné účinky díky výtažkům z kořene ratanha. Ten má výrazné dezinfekční a adstringentní účinky. Brání taky vzniku paradentózy, mírní záněty a bojuje proti výskytu aftů a drobných poranění v ústech. Také výtažky z myrhy působí antibakteriálně a účinek ratanhy ještě umocňují.

Díky Ratanhové ústní vodě budou dásně zdravější, pevnější a odolnější proti krvácení. Obsažené rostlinné výtažky pečují o ústní dutinu, zmírňují záněty a zanechávají ji zdravou.

Okamžité osvěžení

Ústní voda je v dnešní době nutností při pravidelné hygieně dutiny ústní. Pokud se ale nechcete vystavovat riziku, že se vám do trávicího traktu dostanou potenciálně dráždivé syntetické složky, volte

Použití: Do sklenice s čistou vodou kápneme pár kapek Ratanhové ústní vody, aby vznikl narůžovělý roztok. Tekutinou si vypláchneme ústa a vyplivneme.

Tip: Při drobných zánětech či aftech v dutině ústní kápněte trochu ústní vody na vatovou štětičku a přiložte na postižené místo. Díky antibakteriálním a adstringentním účinkům ústní vody se poranění rychleji zahojí.

Upozornění: Kvůli obsahu výtažku z kořene ratanhy má ústní voda výraznou červenou barvu, která nejde odstranit z tkanin ani plastu.

Značka přírodní kosmetiky Weleda byla založena na antroposofických principech Rudolfa Steinera a v současné době je největším výrobcem přírodní kosmetiky i produktů přírodní medicíny.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu12

5 léčivých rostlin pro krásné zuby

Biodynamické zemědělství aneb Návrat ke kořenům

Jak se rodí krém - aneb pleťová péče Weleda

Krása z přírody, která překonává čas

Plomby – skrytá hrozba ve vašich ústech

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Přírodní zubní pasty: otázky a odpovědi

Vyzkoušeli jsme: Zubní pastu Sole od Weleda

Weleda – celostní kosmetika pro všechny

Weleda: Keltská bohyně

Weleda: Krása z přírody, která překonává čas

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Pokud máte problém tak rozhodně kupujte / Renata 17. 7. 2021 00:03

Narozdíl od pasty Weledy je tato ústní voda úplný jiný level. Měla jsem zánět na sedmičce,docela bolestivý. Dala jsem si prvni den tuto vodu,druhý den to bylo lepší. Zkusila jsem i druhý den a co myslíte po bolesti ani zmínka. A věřím že bych trpěla déle. Takže si myslím že funguje. Co se týče chutí tak nemám nic proti,dá se na to zvyknout.

Výborný pomocník na afty / Lady eS 16. 8. 2016 16:28

Voda je skvělá na dásně a skvělý lék na afty nebo jejich předcházení. Pokud už se mi nějaký aft udělá, nakapu pár kapek na vatovou tyčinku a přejíždím 3x denně po aftu. Do dvou dnů ho krásně vyléčí. Žádné bolestivé trápení se s aftem 14 dní. I když musím říci, že od té doby, co vodu používám jsem měla aft snad jen jednou. A to je velké HURÁ, jelikož dřív jsem na afty trpěla jako prase.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?