Saloos Ravensara 5 ml

Saloos Ravensara 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 141 Kč

Přírodní rostlinná silice se silnými dezinfekčními účinky pomáhá při chřipce a nachlazení a podporuje vylučování hlenu. Zmírňuje bolesti a zlepšuje schopnost koncentrace.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Ravensara vás překvapí svými významnými antiseptickými účinky a silnými dezinfekčními schopnostmi. Účinně brání množení škodlivých mikroorganismů a působí také proti virům a plísním. Neutralizuje nepříjemné pachy v místnostech a udržuje vaši domácnost dokonale čistou a svěží.

Vůně ravensary není příliš obvyklá, ale o to je působivější. Mísí se v ní kafrové tóny spolu s teplým lesním aroma. Díky tomu má ravensara stimulační účinek na psychiku, zlepšuje náladu a pomáhá při problémech s koncentrací. Zmírňuje stres a dodává odvahu.

Esenciální olej z ravensary je s oblibou využíván při onemocněních dýchacích cest, zejména pak chřipce a nachlazení. Podporuje rozpouštění a vylučování hlenu, díky čemuž pročišťuje dýchací cesty. Působí také při léčbě oparů, zmírňuje bolestivou menstruaci a uvolňuje svaly.

První pomoc

Éterický olej Saloos Ravensara je tím pravým pomocníkem pro zdraví vašich dýchacích cest. Tento éterický olej se vyznačuje silnými antiseptickými účinky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů, a tím i vzniku infekcí. Je velice vhodný pro dezinfekci místností, a to jak v domácnosti, tak v kanceláři či například v čekárnách a ordinacích. 

Pro zdravé dýchání

Éterický olej Ravensara Saloos tak působí podpůrnými účinky při celé řadě onemocnění, zejména pak těch týkajících se dýchacího traktu. Dezinfikuje dýchací cesty a pomáhá jejich zprůchodnění, podporuje rozpouštění a vylučování hlenu a pomůže vám opět volně dýchat. Působí také proti kašli a uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. 

Všestranné účinky

To ale není vše. Ravensara působí také na uvolnění svalových stahů a křečí, pomáhá při bolestivé menstruaci a svalových bolestech. Díky své neobvyklé balzamické vůni s kafrovými tóny působí také na psychiku, dodává potřebnou energii a pomáhá při poruchách koncentrace. Zmírňuje duševní napětí, pomáhá při stresu a nervozitě a uvolní vaši mysl. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy, děti do 3 let věku a při epilepsii. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.