Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Etamine du Lys Regenerační sůl do myčky 2,5 kg

Etamine du Lys Regenerační sůl do myčky 2,5 kg

Značka: Etamine du Lys
Certifikáty: VEGAN, Ecocert, Cruelty Free
Certifikát VEGANCertifikát EcocertCertifikát Cruelty Free
Balení:
130
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Regenerační sůl do myčky snižuje tvrdost vody a tím pádem zvyšuje účinnost mycích přípravků a také chrání samotnou myčku před nadměrným usazováním vodního kamene.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu
Regenerační sůl do myčky Etamine du Lys snižuje tvrdost vody a tím pádem zvyšuje účinnost mycích přípravků a také chrání samotnou myčku před nadměrným usazováním vodního kamene.
 
Použití regenerační soli při každém mytí účinně rozpouští vodní kámen a aktivně zabraňuje jeho usazování nejen v myčce, ale také na sklenicích i jiném nádobí. Díky regenerační soli nemusíte použít velké množství mycích přípravků, nádobí je lesklé a čisté, aniž by se muselo leštit.
 
Sůl je čistá, bez přidaných chemikálií, a je tak mimořádně účinná vůči vodnímu kameni a současně šetrná k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Díky tabletové formě je rozpouštění pomalejší, tudíž jsou tablety úspornější.
 
Značka Etamine du Lys vznikla ve Francii v roce 1995. Zabývá se výrobou ekologických produktů pro úklid a údržbu domácnosti s optimální biologickou rozložitelností. V průběhu let se značka stala francouzským lídrem na trhu s eko drogerií. Výrobky nejsou testované na zvířatech a suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. Produkty nesou certifikaci Ecocert.
 

Použití: Ujistěte se, že je nádržka vždy plná ze 3/4. Díky tabletové formě je rozpouštění pomalejší, tudíž jsou tablety úspornější.

Výrobce: Comptoir des Lys, 12 rue de la Blanchardière , 49300, CHOLET, Francie , tel: 0241556665

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: