BugSoother Repelent na hmyz ve spreji 100 ml

BugSoother Repelent na hmyz ve spreji 100 ml

Skladem > 5 ks

Repelent ve spreji s čistě přírodním složením se hodí i pro děti. Účinně odpuzuje nevítaný hmyz, nedráždí pokožku a má svěží vůni citronu a citronové trávy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Repelent na hmyz ve spreji BugSoother s esenciálními oleji si hravě poradí nejen s komáry a klíšťaty, ale i s veškerým dalším obtížným hmyzem, který nám rád znepříjemňuje pobyt v přírodě i letní noci. Díky 100% přírodnímu složení bez dráždivých složek, jako je například DEET, je vhodný i pro děti a bez obav jej můžete použít i k ochraně vašich čtyřnohých mazlíčků.

Základ repelentu s vodou a nosným ricinovým olejem je obohacen o éterické oleje z citronové trávy a citronu. Jejich vůně spolehlivě odpuzuje komáry, klíšťata i další nevítaný hmyz, a vy si tak můžete užít klidný pobyt v lesích či u rybníka. Repelent můžete bez obav nanést přímo na pokožku, nijak ji nedráždí, nevysušuje ani nezanechává mastnou. Díky obsahu přírodních aromat má svěží citrusovou vůni.

Použití: Repelent před použitím protřepejte a poté nastříkejte přímo na kůži. Je vhodný i pro děti starší 1 roku.

Výrobce: Simply Soothing, 207 Eastern Access St., IA 52738 Columbus Junction Spojené Státy Americké, tel: +1 319-728-7070, https://www.simplysoothing.net

Naše hodnocení:

Naše celková spokojenost:
Viditelný efekt:
Snadnost použití:
Vůně:
Výdrž na pleti:
Po několika výletech do přírody bez štípnutí, bodnutí nebo kousnutí hmyzem ho považuji za funkční (:
Trochu výrazněji voní vanilkou a citronovou trávou, oproti chemickým alternativám příjemná změna.
Je třeba pořádně protřepat, na což není těžké zapomenout.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ veronika 30. 7. 2018 22:51

Repelent krásně voní cintronellou, bohužel má velmi krátkou účinnost (2 hodiny a to max.), pokud se skutečně nepostříkáte důkladně, budete pokousáni na malinkatém místě, kam sprej nedosáhl. Do zahraničí rozhodně nedoporučuji. Již objednávám Effitan, snad bude úspěšnější. :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?