Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Kapsle Reslim obsahují unikátní kombinaci pečlivě vybraných ájurvédských bylin. Pomáhají snižovat chuť k jídlu, zamezují nadměrnému ukládání tuků, a tím i regulují hmotnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Doplněk stravy Reslim Ecce Vita obsahuje unikátní kombinaci pečlivě vybraných ájurvédských bylin. Pomáhá tlumit chuť k jídlu, zamezuje nadměrnému ukládání tuků, a tím i pomáhá regulovat tělesnou hmotnost. Je vynikajícím doplňkem při redukčních dietách.

Vrcholák tříslovinný optimalizují funkci střev a trávení, a omezuje tak pocity nafouklého břicha a těžkého žaludku. Zázvor spolu s emblikou snižuje překyselení žaludku a pomáhá přirozeně stimulovat metabolismus. Mumio pak optimalizuje žaludeční sliznice a odstraňuje potíže s trávením a zažíváním, jako je pálení žáhy, pocity na zvracení, říhání a podobně.

Pepř černý a pepř dlouhý stimulují krevní oběh, a tím i zásobování vnitřních orgánů kyslíkem a živinami. Pomáhají nastartovat metabolismus, dodávají energii, podporují tvorbu žaludečních šťáv, a dopomáhají tak k lepšímu strávení těžších a tučných pokrmů, čímž přispívají i k hubnutí. Mají lehce dezinfekční účinky a působí také proti nadýmání.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli třikrát denně během jídla.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?