Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

Ecce Vita Reslim, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Doplněk stravy Reslim Ecce Vita obsahuje unikátní kombinaci pečlivě vybraných ájurvédských bylin. Pomáhá tlumit chuť k jídlu, zamezuje nadměrnému ukládání tuků, a tím i pomáhá regulovat tělesnou hmotnost. Je vynikajícím doplňkem při redukčních dietách.

Vrcholák tříslovinný optimalizují funkci střev a trávení, a omezuje tak pocity nafouklého břicha a těžkého žaludku. Zázvor spolu s emblikou snižuje překyselení žaludku a pomáhá přirozeně stimulovat metabolismus. Mumio pak optimalizuje žaludeční sliznice a odstraňuje potíže s trávením a zažíváním, jako je pálení žáhy, pocity na zvracení, říhání a podobně.

Pepř černý a pepř dlouhý stimulují krevní oběh, a tím i zásobování vnitřních orgánů kyslíkem a živinami. Pomáhají nastartovat metabolismus, dodávají energii, podporují tvorbu žaludečních šťáv, a dopomáhají tak k lepšímu strávení těžších a tučných pokrmů, čímž přispívají i k hubnutí. Mají lehce dezinfekční účinky a působí také proti nadýmání.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli třikrát denně během jídla.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Garcinia cambogia Extr. 50 mg, Mumio (Šiladžit) Extr. 68 mg, Zázvor obecný (Zingiber oficinale) oddenek extr. 30 mg, Emblika lékařská (Emblica officinalis) extr. 30 mg, Vrcholák myrobalánový, Vrcholák tříslovinný, Pepř černý (Piper nigrum) plod extr. 50 mg, Pepř dlouhý (Piperlongum) plod extr. 65 mg, Celulóza - rostlinná kapsle

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?