Energy Revitae

Energy Revitae

Kombinace bylinných výtažků z kustovnice, ženšenu či chlorelly obohacená o vitaminy C, B12 či kyselinu listovou. Obsažený rakytník spolu s ženšenem působí příznivě na imunitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Energy Revitae jsou bioinformačním přípravkem, který v sobě kombinuje účinky několika bylin a také vitaminů B6, B13, C a kyseliny listové. Obsahují například rakytník, který je, stejně jako ženšen, známým pomocníkem pro podpoření činnosti imunitního systému, a kromě toho nabízí také pozitivní účinky na trávení nebo celý kardiovaskulární systém.

Měsíček pak příznivě působí nejen na činnost jater, ale také celkově osvěžuje organismus při únavě a podporuje relaxaci. Ženšen také podpoří celkovou vitalitu organismu a pomáhá společně s jinanem podpořit fyzickou i duševní výkonnost. Přidaná chlorella pomáhá udržovat potřebnou mikrobiální rovnováhu ve střevech.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2-3krát denně, nejlépe po jídle. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu a poté v kúře pokračujte.

Upozornění: Obsahuje jinan dvojlaločný. Může snižovat srážlivost krve. Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh, Imunitní systém, Vše pro zdraví

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?