Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka, bio

English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka, bio

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Skladem na pobočce

Bylinkový čaj rooibos, čokoláda a vanilka kombinuje lehce nahořklou chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelově sladkým rooibosem. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ochucený čaj Rooibos, čokoláda a vanilka English Tea Shop kombinuje lehce nahořklou chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelově sladkým rooibosem. Čaj má lehkou sladkou čokoládovo-karamelovou chuť, doplněnou o kořeněnou vanilku. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tuto výbornou chuť dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Lístky z keře rooibos mají tmavou medovou barvu, stejně tak jako získaný nálev. Čaj rooibos má jemnou, osvěžující, lehkou, karamelově až medově sladkou chuť. V kombinaci s vanilkou a čokoládou vytváří nopakovatelný chuťový zážitek a můžete si jej vychutnat jen tak bez zbytečného doslazování.

Rooibos je velice chutnou náhražkou klasického čaje. Rooibos v kombinaci s čokoládou a vanilkou nejen že báječně chutná, ale také navozuje dobrou náladu a podporuje harmonické rozpoložení. Díky obsahu vitaminu C přispívá k udržení přirozené obranyschopnosti organismu.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos, Kousky vanilky, Kousky čokolády, Přírodní příchuť čokolády, Přírodní příchuť vanilky

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?