Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai, bio

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai, bio

Zboží je trvale vyřazeno.

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo. Čaj si můžete užít v horké o ledové podobě.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem English Tea Shop potěší smysly svou příjemnou sladkou chutí. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete dopřát osvěžující čaj kdykoliv a kdekoliv si budete přát.

Rooibos v kombinaci s medovým keřem vytvářejí jedinečnou karamelovo-medovou chuť, která se snoubí se šťavnatými tóny granátového jablka a bobulí acai, které jsou svým tvarem i barvou podobné borůvkám. Jsou skvělým zdrojem vitaminů, nenasycených mastných kyselin, ale i minerálních látek v podobě hořčíku nebo vápníku. 

Acai obsahuje nezanedbatelné množství vitaminů A, C, E a skupiny B, řadu minerálních látek, nenasycených mastných kyselin, aminokyselin, flavonoidů i vlákniny. Toto ovoce je chuťově podobné našim borůvkám nebo malinám a můžete v něm cítit lehce nahořklé tóny připomínající kakao. Čaj neobsahuje kofein.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Z blogu (4)

Čajový miniprůvodce

Přeneste se na chvíli do Anglie s English Tea Shop

Rooibos: červený čaj z Afriky

Tipy na dárky na poslední chvíli

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?