Lavera Rtěnka 07 zlatý polibek, Trend Sensitive 2014 4,5 g

Lavera Rtěnka 07 zlatý polibek, Trend Sensitive 2014 4,5 g

Dokonale přirozený, avšak úchvatný odstín s béžovým základem a zářivými zlatavými odlesky vám dodá rozjasněný a pěstěný vzhled. Pečující složky poskytnou vašim rtům hydrataci a rtěnka vydrží po celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Rtěnka 07 zlatý polibek zahalí vaše rty do lehkého zářivého závoje, který podpoří hřejivé tóny va vaší tváři a dodá rtům okouzlující pěstěný vzhled. Odstín s přirozeným béžovým základem podtrhne tvar vašich rtů a zlatavý lesk jim dodá intenzivní záři. Tento odstín je vhodný především pro teplejší podtón pleti a obzvláště vynikne v kombinaci s opálením a bronzovými tóny líčení.

Lavera je německá značka přírodní kosmetiky nabízející kvalitní produkty za příznivé ceny, díky cemuž přibližuje své výrobky široké veřejnosti a je velice oblíbená. Rtěnky této značky obsahují vyváženou směs přírodních másel a rostlinných olejů, které jsou skvělými nosiči pigmentu a zároveň dlouhodobě dodávají rtům potřebnou hydrataci a výživu. Zároveň je chrání proti nepříznivým vnějším podmínkám, jako je chladné počasí či nadměrné vysušování celkově.

Široké spektrum módních i klasických odstínů tak skýtá nepřeberné množství možností nalíčení, ať už toužíte po nahých rtech, sladkém růžovém looku či tajemném vzhledu femme fatale. Rtěnky se velice snadno aplikují, jejich konzistence je příjemně krémová a na rty se nanáší rovnoměrně. To vše v elegantním černém klasickém balení, které se vejde do každé kabelky či kosmetické taštičky.   

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?