Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Parisian Pink 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Parisian Pink 4 g

Přírodní krémová rtěnka se sametově hebkou konzistencí rozzáří vaše rty svůdným růžovým odstínem s kapkou vášnivě červených tónů. Díky rostlinným pečujícím složkám dodá rtům hloubkovou výživu a hydrataci. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Rtěnka Parisian Pink rozzáří vaše rty v nedbale elegantním stylu pařížských žen, jejichž smysl pro nadčasovost je proslulý po celém světě. Něžný, ale zároveň svůdný růžový odstín s podmanivými červenými tóny dodá vašim rtům neodolatelně atraktivní a svěží vzhled. Díky vitamínu E a dalším rostlinným složkám zůstanou vaše rty hedvábně jemné a vyživené. 

Přírodní minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo si zakládá na velice kvalitním složení bez použití potenciálně škodlivých chemických ingrediencí, konzervantů, silikonů, parabenů a dalších syntetických složek. Rtěnky Lily Lolo obsahují množství sytých minerálních pigmentů, které jim dodávají výrazný a plný odstín, jež rovnoměrně a důkladně pokryje vaše rty, jež získají přirozený a dokonale upravený vzhled.

Díky obsahu přírodních složek rtěnky nepůsobí na rtech těžce a hutně a nevytvářejí tlustý nános. Jejich textura je velice příjemná a pohodlná na nošení, klidně i po celý den. Samozřejmostí je složení s pečujícími ingrediencemi, jako je je slunečnicový a kokosový olej či včelí vosk, jež hydratují rty do hloubky a zanechávají je sametově hebké. Rtěnky Lily Lolo jsou tak vhodné pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní přírodní alternativu v dekorativní kosmetice.

Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne.

Tip: Pro důkladnější vyživující efekt naneste před použitím rtěnky na rty váš oblíbený hydratační balzám. Rtěnku aplikujte štětečkem, prsty či přímo z balení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: