Benecos Rtěnka pink rose 4,5 g

Benecos Rtěnka pink rose 4,5 g

  • Značka: Benecos
  • Balení: 4,5 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pink Rose od Benecosu anebo kdo by neměl rád růže? Přírodní rtěnka Benecos je unikátní svými vyživujícími schopnostmi a 100% přírodním složením. Jemná pigmentace rtěnky dodá barvu, zatímco obsažené rostlinné oleje pečují o krásu a zdraví vašich rtů. Rtěnka o

Pink Rose od Benecosu anebo kdo by neměl rád růže?

Přírodní rtěnka Benecos je unikátní svými vyživujícími schopnostmi a 100% přírodním složením. Jemná pigmentace rtěnky dodá barvu, zatímco obsažené rostlinné oleje pečují o krásu a zdraví vašich rtů. Rtěnka obsahuje ricinový, jojobový a slunečnicový olej, které hydratují a vyživují do hloubky, dále pak lanolin a včelí vosk, které chrání rty před nepříznivým počasím. Obsažené minerální pigmenty zase dodávají barvu, díky obsahu vosku přilnou ke rtům, působí přirozeně a dlouho vydrží.

Tip: Používejte rtěnku Benecos klidně kdykoliv a kdekoliv během dne, její pečující složky udrží vaše rty jemné, hladké a k zulíbání. Stačí jen vybrat tu správnou barvu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: růžová

Výrobce: Cosmondial GmbH & Co. KG, Amirastr. 34a, D-63743 Aschaffenburg Německo, tel: +49 6028 / 9 778 555, www.benecos.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?