Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Romantic Rose 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Romantic Rose 4 g

Krémová rtěnka s vyživujícími vlastnostmi zvýrazní vaše rty něžným a romantickým starorůžovým odstínem, který je plný elegance a půvabu. Díky složení s pečujícími oleji budou vaše rty sametově hebké.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Rtěnka Romantic rose zdůrazní přirozenou krásu vašich rtů díky jemnému odstínu ve starorůžové barvě, který dodá rtům dokonale elegantní a romantický vzhled. Jeho využití je univerzální a vhodné pro širokou škálu barevných typů. Můžete jej použít jak pro denní, tak večerní nalíčení a díky půvabnému minimalistickému balení se rtěnka stane ozdobou vaší kosmetické taštičky. 

Přírodní minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo si zakládá na velice kvalitním složení bez použití potenciálně škodlivých chemických ingrediencí, konzervantů, silikonů, parabenů a dalších syntetických složek. Rtěnky Lily Lolo obsahují množství sytých minerálních pigmentů, které jim dodávají výrazný a plný odstín, jež rovnoměrně a důkladně pokryje vaše rty, jež získají přirozený a dokonale upravený vzhled.

Díky obsahu přírodních složek rtěnky nepůsobí na rtech těžce a hutně a nevytvářejí tlustý nános. Jejich textura je velice příjemná a pohodlná na nošení, klidně i po celý den. Samozřejmostí je složení s pečujícími ingrediencemi, jako je je slunečnicový a kokosový olej či včelí vosk, jež hydratují rty do hloubky a zanechávají je sametově hebké. Rtěnky Lily Lolo jsou tak vhodné pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní přírodní alternativu v dekorativní kosmetice.

Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne.

Tip: Pro důkladnější vyživující efekt naneste před použitím rtěnky na rty váš oblíbený hydratační balzám. Rtěnku aplikujte štětečkem, prsty či přímo z balení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?