Prohlédněte si vaše seznamy přání

Roll On Jade Růženinový roll-on na obličej, mini 1 ks

Roll On Jade Růženinový roll-on na obličej, mini 1 ks

Značka: Roll On Jade
Balení:
692
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Růženinový roll-on na obličej zmírňuje otoky a tmavé kruhy pod očima, pleť detoxikuje a stimuluje tvorbu kolagenu. K uvolnění napětí a relaxaci svalstva.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Růženinový roll-on na obličej Roll On Jade pro pravidelnou přírodní péči o vaši pleť. Růženín je kámen lásky, uzdravení a zklidnění. Probouzí cit a ženskost, přináší čerstvou, pozitivní energii. Také je již po tisíciletí uznávaný pro své anti-agingové účinky. Působí proti jemným vráskám a liniím, ochablé pokožce, tmavým kruhům a otokům. Svými regeneračními schopnostmi je užitečný také v boji proti drobným jizvičkám. Zklidňuje suchou, dehydratovanou pokožku.

Váleček se využívá k lymfatické masáži obličeje, ale lze jej využít také kdekoliv na těle. Masáž stimuluje proudění lymfy a dochází tak detoxikaci obličeje a tím k odstranění toxinů, otoků a veškeré únavy. Pravidelnou masáží se zlepšuje mikrocirkulace krve a sjednocuje se tón pleti. Navíc také dochází k produkci kolagenu a pokožka se tak postupně zpevňuje. Mini varianta roll-onu je ideální do cestovní kosmetické taštičky.

Roll On Jade využívá pro své výrobky pouze ručně sbírané 100% přírodní, chemicky neošetřené, jednodruhové kameny. Dbá na vysokou kvalitu a litoenergetické vlastnosti. Všechny výrobky jsou vždy před prodejem očištěny a aktivovány litoterapeutickým odborníkem.

Použití: Roll-on používejte 1-2x denně po dobu 3-15 min. Tahy veďte vždy od středu obličeje vně, nebo zespodu nahoru. Nikdy směrem dolu. Po každém použití otřete roll-on měkkým, čistým ručníkem a vložte zpět do sáčku/pouzdra. Pro důkladnější očištění vložte roll-on do teplé vody s jemným mýdlem. Umyjte a řádně osušte. Pro osvěžující masáž: vložte roll-on před použitím do ledničky. Prokrvení pokožky tak bude intenzivnější. K uvolnění napětí a svalů: před použitím vložte roll-on do horké vody.

Tip: Váleček lze použít také k hloubkovému zapracování pleťového krému či séra.

Ostatní kategorie: Extra péče o pleť

Barva: růžová

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť, suchá pleť, unavená pleť

Výrobce: Roll On Jade, rue de Penthièvre 10 , 75008, Paříž, Francie , tel: +33 1 84 60 84 51

Podrobné složení produktu

Obal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace

Složení:

Růženín
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Obal: papírový

Příznivé účinky: detoxikace

Složení:

Růženín