Roll On Jade

Francouzská značka Roll On Jade vznikla díky společné vášni matky a dcery. Zejména pak dcera Melody přispěla k tomu, že jako jedny z prvních přivedly tyto válečky na francouzský trh. Díky studiu tradiční čínské medicíny a zájmu o litoterapii se setkala s těmito původně asijskými kosmetickými nástroji. Válečky slouží k masáži obličeje, přičemž mají spoustu pozitivních účinků - drenáž a s ní spojená detoxikace, zmírnění otoků, tmavých skvrn a vrásek. Minerály Roll On Jade pocházejí z Brazílie a Uruguaye, kde jsou ručně jeden po druhým sbírány. Válečky a další výrobky jsou poté navrženy a vyrobeny ve Francii, některé specializované úpravy jsou prováděny v Číně. Během zpracování minerálů nedochází k žádnému chemickému povrchovému ošetřování.

Zajímavostí je, že Roll On Jade nevyrábí produkty s nefritem. A to jednoduše proto, že opravdový nefrit lze v dnešní době sehnat pouze v klenotnictvích nebo obchodech zaměřených na litoterapii. A takové nefrity jsou opravdu velmi drahé. Proto se často stává, že bývá míchaný např. se sklem či plastem a ztrácí tím tak veškerou energii. Vzhledem k tomu, že Roll On Jade si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů, odmítá takové nefrity využívat. Nabízí pouze přírodní, neošetřené, jednodruhové polodrahokamy.

Roll On Jade daruje peníze z každé objednávky sdružení, které přispívá k dobru naší planety. Každých šest měsíců si vybírají novou nevládní neziskovou organizaci. 

Filtrovat produkty
Typ pleti