Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 10 ml

Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Šalvěj muškátová pomáhá ženám během těhotenství a při porodu, ale také při bolestivé menstruaci. Působí antispazmaticky, zároveň eliminuje zánětlivé stavy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Šalvěj muškátová Nobilis Tilia pomáhá především ženám při porodu, ale také při bolestivé menstruaci a v období menopauzy. Šalvěj působí antispazmaticky, zlepšuje prokrvení hladkého svalstva a zároveň eliminuje zánětlivé stavy močových cest.

Příjemná sladká bylinná až ovocná vůně uvolňuje nervozitu a napětí, harmonizuje a posiluje mysl při nadměrné psychické zátěži. Pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách, mírní nevolnost i zažívací problémy s touto bolestí spojené. Šalvěj je skvělým pomocníkem obzvláště pro ženy, ulevuje od menstruačních bolestí ale i problémů spojeným s menopauzou, pomáhá i při samotném porodu.

Harmonie nejen pro ženy

Éterický olej ze šalvěje muškátové je esencí, kterou ocení zejména ženy. Šalvěj muškátová je určená na široké spektrum ženských obtíží a pomáhá při hormonální nerovnováze. Působí při bolestivé menstruaci, zmírňuje nepříjemný tlak a křeče v břiše a celkově zlepšuje prokrvení hladkého svalstva. Díky tomu bude průběh vaší menstruace klidný a bezbolestný. 

Pomoc v těhotenství

Šalvěj muškátová se uplatňuje v každém období ženy, kdy dochází k hormonálním změnám. Postará se o klidný průběh těhotenství a pomůže tělu vyrovnat se se všemi změnami. Působí spazmolyticky, uvolňuje stahy hladkého svalstva, a tím i pomáhá uvolnit se a zmírnit případné bolesti. Šalvěj je vhodný i během samotného porodu a lze ji využít také v období menopauzy.  

Zklidnění pro tělo i mysl

Šalvěj má zároveň přirozené sedativní a zklidňující účinky, prohlubuje odpočinek a je vhodným doplňkem k relaxaci. Při použití k inhalaci ale zároveň dokáže mít po delší době rovněž stimulační efekt na všechny vaše smysly a probudit vaši psychiku. Pomáhá od bolesti a je vhodným doplňkem při migrénách. Harmonizuje vaši psychiku, působí proti psychické tenzi a pomáhá při trémě či nervozitě. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let věku, těhotné a kojící ženy. Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let a těhotné ani kojící ženy. Může vyvolat alergickou reakci. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, snížení krevního tlaku, stres a úzkost

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?