Martina Gebhardt Šalvějové čisticí mléko, Salvia 150 ml

Martina Gebhardt Šalvějové čisticí mléko, Salvia 150 ml

Čisticí pleťové mléko Salvia šetrně odličuje pokožku a současně eliminuje výskyt nedokonalostí. Složení plné antibakteriálních výtažků harmonizuje mastnou problematickou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí pleťové mléko Martina Gebhardt Salvia šetrně odličuje mladou pokožku a současně eliminuje výskyt nedokonalostí a akné. Složení plné antibakteriálních výtažků harmonizuje mastnou problematickou pleť, eliminuje výskyt pupínků a zanechává pokožku čistější a matnější.

Mléko z pokožky spolehlivě odlíčí make-up i nečistoty z vnějšího okolí díky vysokému podílu olivového oleje. Ten lehce a účinně rozpustí i odolné líčení, aniž by pokožku zbytečně podráždil. Naopak zanechává problematickou pleť jemnou a pružnou. O potřeby mladé pleti se starají léčivé výtažky ze šalvěje, vilínu viržinského a také zeleného čaje. Všechny tyto látky působí skvěle antibakteriálně, eliminují výskyt nedokonalostí a problematickou pokožku zklidňují.

Skvělé harmonizační účinky má také růžová květová voda, která mimo jiné pleť zjemňuje, uzamyká v ní potřebnou hydrataci a sjednocuje její barevný tón. Čisticí pleťové mléko mladou problematickou pleť lehce odlíčí a současně o ni pečuje a hojí nedokonalosti. Pleť je tak matnější a získává zdravý vzhled.

Použití: Čisticí mléko aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci vyčistěte pokožku obličeje. Mléko je jemné, takže jej lze použít i pro odlíčení citlivého očního okolí.

Tip: Pro dokonalé odlíčení používejte mléko v kombinaci s pleťovým tonikem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?