Weleda Šalvějový balzám na dásně 30 ml

Weleda Šalvějový balzám na dásně 30 ml

Skladem > 10 ks

Šalvějový balzám na dásně posiluje, zpevňuje a zvyšuje odolnost dásní. Pomáhá při krvácivosti, zánětech, drobných poraněních, paradentóze a otlacích způsobených nošením zubní protézy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šalvějový balzám na dásně Weleda díky obsaženým bylinným výtažkům pomáhá posílit, zpevnit a zvýšit odolnost dásní. Napomáhá při krvácivosti, zánětech, drobných poraněních, paradentóze a otlacích způsobených nošením zubní protézy. 

Obsahuje extrakty ze šalvěje lékařské, heřmánku pravého, kramerie, myrhy a jírovce. Šalvěj má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Předchází vzniku zánětů a tlumit jejich akutní příznaky. Heřmánek pomáhá přirozeně tlumit bolesti zubů a dásní a celkově zklidňovat podráždění. 

Myrhový extrakt z kůry keře Commiphora má tišící, antiseptické a stahující účinky. Napomáhá působit preventivně proti infekcím v krku a dutině ústní. Jírovec maďal zpevňuje stěny krevních vlásečnic, zvyšuje tak jejich odolnost. Zamezuje jejich praskání a následné krvácivosti. Výtažek z kořene kramerie pomáhá zastavovat krvácení dásní a předcházet mu. 

Pro zdravé dásně

Šalvějový balzám na dásně Weleda pečuje o zdraví vaší ústní dutiny a pomáhá obnovovat sliznice dásní, které jsou velmi náchylné k poškození či podráždění. Je vhodný pro všechny, kdo často trpí na krvácení z ústní dutiny, drobné oděrky, afty či mají dásně otlačené od zubní protézy. Šalvějový balzám zklidňuje dásně a zanechává je zdravé.

Zklidnění a regenerace

Šalvějový balzám obsahuje pouze přírodní ingredience, proto se nemusíte bát, že by zatěžoval vaše tělo. Výtažek z heřmánku má silné zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a otoky a působí přirozeně protizánětlivě. Heřmánkový extrakt působí příznivě i při drobných poraněních či po zubařských zákrocích v dutině ústní, kdy podporuje hojení. Gel je obohacený o hořčík a fluorid vápenatý, které se starají o zdravý stav zubů. Zlepšují jejich pevnost a pomáhají předcházet tvorbě zubního kazu. 

Při paradentóze i podráždění

Výtažek ze šalvěje předchází vzniku zánětů a minimalizuje výskyt bakterií v ústní dutině. Jemně dezinfikuje dásně a je výborná také při různých onemocněních dásní, jako je například paradentóza. Myrhový extrakt má pak tonizující a stahující účinky a jírovec maďal pomáhá zpevňovat tenké stěny drobných krevních vlásečnic. Díky tomu tento gel také zmírňuje krvácení dásní a posiluje mikrocirkulaci.

Použití: Po každém vyčištění zubů masírujte gelem dásně pomocí jemného kartáčku, nebo prstů po dobu 1 - 2 minuty. Nevyplachujte. V případě zubní protézy naneste tento gel v tenké vrstvě i na ni. Hlavně na místa, kde protéza dráždí dásně či sliznice.

Upozornění: Alespoň 15 minut po použití nejezte a nepijte.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?