Henné Color Šampon henna, Premium Végétal 250 ml

Henné Color Šampon henna, Premium Végétal 250 ml

Šampon s výtažky z henny pečuje o poškozené vlasy a aktivně je regeneruje, přesto vlas neobarví. Vlasy opět získávají pružnost, zdravý lesk a sílu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nebarvící šampon Henné Color Vegetal Premium pečuje o poškozené vlasy díky obsahu výtažků z henny, zeleného čaje a mnohých dalších. Vlasy tak opět získávají pružnost, zdravý lesk a sílu. Navíc jsou ochráněny před opětovným poškozením, ať už častým barvením, pravidelným fénováním i dlouhodobým pobytem na slunci.

Vlasový šampon Vegetal Premium pečuje o jemné poškozené vlasy díky výtažkům z henny. Ta je bohatá na množství vitaminů a minerálů, které oslabený vlas posilují a vyživují do hloubky, navrací mu pružnost a zdravý vzhled. Navíc, henna je výborným pomocníkem pro vlasy trpící na lupy, zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a pozitivně působí při alergických reakcích.

Šampon je navíc obohacen o výtažky ze zeleného čaje, které stimulují vlasový kořínek a podporují růst vlasu, zatímco mangové máslo uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Šampon šetrně myje vlasy a zároveň jim dodává živiny a vitaminy, které zacelují strukturu vlasu a posilují ho. Vlas je tak silnější, odolnější vůči nepříznivým vlivům a získává zpět zdravý lesk.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů, jemnou masáží napěňte a opláchněte čistou vodou. Tento postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon chvíli působit a až poté smyjte.

Tip: Šampon pečuje o vlasy barvené hennou i o nebarvené vlasy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.